بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

جدول محتوا

برترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران کیست؟

برترین جراح بینی نیمه فانتزی ، جراحی است که به علم زیبایی شناسی تسلط داشته باشد و بتواند بین بینی و چهره فرد تناسب ایجاد کند.امروزه جراحی بینی نیمه فانتزی ، در بین مردم بسیار محبوب شده است در هنگام جراحی بینی به این مدل ، جراح بینی باید حالت طبیعی بینی را حفظ کند و میان اجزا صورت و بینی تناسب ایجاد کند ، تناسب میان دیگر اعضا صورت و بینی به این معنی است که بینی بیش از اندازه کوچک نشود.

چه بسا افرادی که در انتخاب جراح خود دقت کافی را نداشته اند، دچار عوارض جانبی چون مشکلات تنفسی شده اند و مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی خواهند شد.

لازم به ذکر است برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد تا در این مدت تورم بینی کاهش یافته و ایرادات بینی به طور کامل قابل شناسایی باشد.

همچنین جراحی  زیبایی بینی جزو جراحی های پیچیده است و با تکرار مجدد آن پیچیده تر نیز خواهد شد، به همین دلیل هزینه جراحی بینی ترمیمی بیشتر از جراحی بینی اولیه می باشد.

افراد برای انجام جراحی بینی هزینه تقریباً زیادی را صرف می کنند و به ازای آن می خواهند که مشکلات بینی شان به طور کامل برطرف شده و زیباتر از گذشته شوند.

به همین دلیل باید جراح بینی را انتخاب کنند که یک جراحی بینی ایمن و بدون عوارض را برای آن ها انجام داده و قادر باشد بهترین نتایج را از آن رقم بزند.

اگر جراح بینی از تبحر و تجربه کافی برخوردار نباشد این امکان وجود دارد که عوارض جبران ناپذیری برای بیمار به وجود آمده یا نتیجه به دست آمده از جراحی بینی مورد رضایت او واقع نشود، به همین دلیل افراد باید برای انتخاب جراح بینی دقت بسیار زیادی صرف کنند.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

ویژگی های برترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

 1.  برترین جراح بینی نیمه فانتزی باید قادر به انجام انواع جراحی بینی باشد.
 2. جراح بینی خوب بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود، سلامت و رضایت بیمار را در اولویت قرار می دهد.
 3. جراح بینی باید علاوه بر علم پزشکی، بر علم زیبایی شناسی نیز مسلط باشد و با خلاقیت بتواند دیدگاه کلی از نتیجه جراحی را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد.
 4. پزشک موظف است بیمار را از اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی آگاه سازد و با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات بیمار باشد.
 5. جراح بینی باید اعتماد بیمار را جلب نماید تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

مطلب پیشنهادی: عمل بینی نیمه فانتزی

نحوه انتخاب برترین جراح بینی نیمه فانتزی

 • درست کردن یک لیست از اسامی جراحان بینی خوبی که در منطقه تان قرار دارد در انتخاب جراحی بینی بسیار کمک کننده می باشد، این لیست را با جست و جو در گوگل و شبکه های اجتماعی و پرس و جو از افرادی که پیش از شما جراحی بینی انجام داده اند و از نتیجه آن رضایت دارند درست کنید.
 • سوابق و تحصیلات جراحانی که نام آن ها در لیست وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید.
 • به مطب جراحان بینی بروید و در رابطه با انتظاراتی که از جراحی بینی دارید با آن ها به گفتگو بنشینید، با این کار می توانید صبوری جراح بینی را مورد سنجش قرار دهید.
 • حتماً با بیماران قبلی در رابطه با میزان رضایتی که از جراح بینی دارند صحبت کنید.
 • هر جراح بینی از نمونه کارهای خود یک آلبوم دارد، در هنگام مراجعه به مطب از او بخواهید تا آلبوم نمونه کارهایش را به شما نشان دهد.
 • برای مشاهده نمونه کارهای ایشان، علاوه بر مشاهده آلبوم می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام جراح بینی یا بخش گالری تصاویر وب سایت او مراجعه کنید.

هدف از جراحی زیبایی بینی

در عمل بینی اقداماتی که صورت می گیرد به دو منظور است. اول اینکه تمامی مشکلات مربوط به بینی مانند رفع برآمدگی بینی ، از بین بردن نوک بینی های افتاده و سوراخ های بینی و غیره برطرف شود و بعد از آن جراح بینی به اقداماتی ظریف جهت هر چه زیباتر شدن بینی می پردازد.

افرادی که متقاضی جراحی بینی  نیمه فانتزی هستند باید بدانند زیبایی بینی به کوچک بودن بینی نیست بلکه عوامل زیادی در زیبایی بینی نقش دارند که یکی از آنها تناسب بینی با دیگر اجزای صورت است.

بینی های فانتزی دارای ظاهری کوچک و نوک سر بالا هستند و در صورتی که با چهره هماهنگی نداشته باشد نه تنها باعث زیبایی ، بلکه صورت فرد را نامتناسب کرده به صورتی که با اولین برخورد با هر شخصی ناسازگاری بینی با صورت وی به چشم می آید .این اتفاق به خصوص در مردانی که دارای بینی های فانتزی هستند دیده شده است.

هدف از جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی نیمه فانتزی

از ویژگی ظاهری بینی های نیمه فانتزی ، می توان به این نکته اشاره کرد که این دسته از بینی ها ، ترکیبی از بینی های طبیعی و فانتزی هستند ؛ به این گونه جراح بینی در حین انجام جراحی بینی نیمه فانتزی تلاش می کند تا علاوه بر حفظ ظاهر طبیعی بینی بر روی آن کمی قوس ایجاد کرده و نوک آن را نیز کمی سربالا کند.

در حالت کلی می توان گفت قوس و سربالایی شدن نوک بینی در بینی های نیمه فانتزی به اندازه بینی های فانتزی نیست و از آن بسیار کمتر می باشد.

یکی از نکات بسیار مهم در جراحی زیبایی بینی ، میزان فاصله بین لب بالایی و بینی می باشد ، هنگامی که جراح بینی بخواهد جراحی بینی نیمه فانتزی انجام دهد ، این فاصله را به ۹۰ الی ۱۰۰ درجه می رساند.

فرق بینی فانتزی و نیمه فانتزی چیست ؟

همانطور که می دانید ؛ بینی های فانتزی ، دارای قوس بوده و نوک بینی شان نیز سربالا می باشد ؛ بینی های نیمه فانتزی نیز این خصوصیات را دارند ، اما میزان قوس ایجاد شده و همچنین سربالایی نوک بینی در آن ها ، بسیار کم تر از مدل فانتزی خواهد بود ؛ در واقع بینی های نیمه فانتزی ، در میان بینی های طبیعی و فانتزی قرار می گیرند.بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی ؟در پاسخ به این پرسش ، باید ذکر شود که تفاوت میان بینی های طبیعی و نیمه فانتزی ، تنها در فرم ظاهری آن ها می باشد که آن نیز بر طبق سلیقه و چهره افراد انتخاب می گردد ؛ بنابراین ، می توان ذکر کرد این دو مدل بینی ، نسبت به یکدیگر ارجحیت ندارند

جراح بینی در جراحی بینی  نیمه فانتزی چه اقداماتی می کند ؟

جراح بینی جهت انجام جراحي بيني فانتزي می بایست به منظور کوچک نمودن بینی ساختار بینی را مورد بررسی قرار دهد.
جراح بینی نباید اقدام به کوچک نمودن بینی به صورت غیر طبیعی نماید چرا که کوچک کردن بیش از اندازه بینی منجر به بروز اختلالات تنفسی برای بیمار می گردد.
در جراحي بيني فانتزي تمرکز اصلی روی نوک بینی می باشد و تغییرات ایجاد شده روی نوک بینی می بایست با سایر جراحی های بینی متفاوت باشد به طوری که در این نوع جراحی می بایست نوک بینی حالت دار تر و بارزتر از دیگر انواع جراحی ها باشد.
جراح بینی بر اساس تناسب چهره و مطابق سلیقه بیمار اقدام به گرد نمودن یا زاویه دار کردن نوک بینی می نماید و همچنین جهت عروسکی کردن بینی نوک بینی را کمی سر بالا می کند

بینی نیمه فانتزی چیست ؟

برخی از افرادی که برای انجام جراحی بینی به کلینیک ها یا مطب های جراحان بینی مراجعه می کنند از جراح بینی می خواهند که نتیجه جراحی بینی شان نیمه فانتزی باشد. در اصل تعریفی برای جراحی نیمه فانتزی وجود ندارد و این اصطلاحی است که عموم از آن استفاده می کنند.

منظور هر شخص از داشتن بینی نیمه فانتزی با دیگری متفاوت است. برخی دوست دارند قوس بینی شان کمتر باشد و برخی دیگر علاقه دارند بینی شان کمتر باریک و سر بالا شود.

جراحی مدل بینی نیمه فانتزی در ایران

امروزه جراحی بینی فانتزی در ایران هم طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است. در جراحی مدل بینی فانتزی و مدل بینی نیمه فانتزی باید تناسب بینی را با سایر قسمت‌های صورت در نظر گرفت. برای مثال، کسی که صورت بزرگی دارد و بقیه اجزای صورتش هم بزرگ هست، نباید جراحی مدل بینی  نیمه فانتزی را انتخاب کند زیرا سبب نارضایتی او از نتیجه عمل خواهد شد. در جراحی مدل بینی نیمه فانتززی، بینی سربالا و کوچک و قوس‌دار می‌شود. در افرادی که  بینی‌های بزرگ و گوشتی دارند، نمی‌توان بینی را بیش‌ از حد کوچک کرد و یا نوک بینی را بیش‌ از حد بالا برد چون جلوه بسیار بدی پیدا می‌کند.

افراد خواهان عمل جراحی بینی فانتزی چه شرایطی باید داشته باشند؟

به طور کلی متقاضیان رینوپلاستی یا عمل بینی باید آخرین مراحل بلوغ و رشد را گذرانده باشند.
علاوه بر این، بیماران باید از سلامت کلی برخوردار باشند و سیگار نکشند. اگر هم استعمال دخانیات دارند، باید حداقل دو هفته پیش از عمل آن را کنار بگذارند.
پیش از جراحی بینی، جراح باید اطمینان حاصل کند که بیمار از فرآیند جراحی، مزیت‌ها و معایب آن آگاهی کامل دارد. سوابق پزشکی شما یکی از مهم‌ترین سؤالاتی است که پزشک از شما می‌پرسد. از جمله سابقه انسداد بینی، جراحی و هر نوع دارویی که مصرف می‌کنید. اگر اختلال خونریزی مانند هموفیلی دارید، ممکن است گزینه مناسبی برای جراحی زیبایی بینی نباشید. همچنین، در مورد انگیزه شما برای جراحی هم احتمالاً سؤالاتی پرسیده می‌شود. معاینات فیزیکی و آزمایشگاهی شامل آزمایش خون هم جزو مقدمات پیش از عمل است.

اقدامات قبل از جراحی بینی توسط برترین جراح بینی نیمه فانتزی

جراحی زیبایی بینی جزو جراحی های حساس و پیچیده به شمار می رود ؛ لذا افرادی که تصمیم به انجام آن دارند باید در رعایت اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی ، دقت کافی داشته باشند تا بدین ترتیب به نتایج بهینه ای از این جراحی دست یافته و از بروز عوارض احتمالی آن نیز بکاهند.

مهم ترین قدم قبل از اقدام به جراحی بینی ، انتخاب جراح بینی می باشد. از این رو متقاضیان جراحی بینی باید پزشکی که از تجربه و تخصص لازم در این حوزه برخوردار است را انتخاب نمایند ؛ چرا که بین نتیجه جراحی بینی و مهارت جراح ، ارتباطی مستقیم وجود دارد.

قاعدتا با انتخاب صحیح جراح بینی ، حصول نتایج قابل قبول از این عمل جراحی محقق خواهد شد و در غیر این صورت ، نه تنها دستیابی به نتیجه رضایت بخش از جراحی بینی ممکن نخواهد بود ؛ بلکه امکان بروز عوارض و خطراتی در پی انجام این جراحی نیز وجود خواهد داشت.

 • قبل از جراحی بینی ، افراد با جراح معالج خود یک جلسه مشاوره خواهند داشت که باید در این جلسه به شرح خواسته ها و اهداف خود از این جراحی بپردازند.
 • به طور کلی افرادی که تصمیم به انجام جراحی بینی دارند ، باید انتظاراتی واقع بینانه از نتیجه این جراحی داشته باشند ؛ از این رو جراح بینی موظف است در صورتی که فرد نسبت به نتایج جراحی ، توقعاتی نامعقول داشته باشد وی را متقاعد نماید و چنانچه فرد بر خواسته های غیرمنطقی خود پافشاری ورزید ، از جراحی کردن او صرف نظر نماید.
 • از دیگر مواردی که در جلسه مشاوره ؛ جراح باید از آن آگاه گردد عبارتند از : حساسیت های دارویی ، مصرف داروهای خاص و ابتلا به بیماری های خاص که باید از سوی بیمار به پزشک اطلاع داده شود.

سایر اقدامات قبل از جراحی بینی  توسط برترین جراح بینی نیمه فانتزی :

 • داروهای ضد انعقاد یا به عبارتی داروهای رقیق کننده خون ، می توانند سبب ایجاد اختلال در گردش خون شده و ریسک خونریزی در حین عمل را تشدید کنندلذا اکیدا توصیه می شود از 2 هفته قبل از جراحی بینی از مصرف این قبیل داروها خودداری گردد.
 • نیکوتین ، فرآیند اکسیژن رسانی خون را مختل خواهد کرد ؛ بنابراین مصرف سیگار ، قلیان و الکل از 2 هفته قبل از جراحی بینی ممنوع است.
 • خالی بودن معده یا اصطلاحا ناشتا بودن در روز جراحی می باشد. لذا افراد باید از 8 ساعت قبل از عمل از خوردن و نوشیدن خودداری نمایند
 • نداشتن آرایش برای خانم ها و ریش و سبیل برای آقایان ، در روز عمل بینی الزامی است.د
 • ر آخر لازم به ذکر است که مراجعین محترم باید از نیم ساعت قبل از عمل ، در مرکز جراحی حضور یابند.

 

اقدامات قبل از عمل

سخن آخر

افراد زیباجو خواهان جراحی زیبایی بینی ، باید این مسئله را نیز در نظر بگیرند که آیا مدل بینی نیمه فانتزی ، متناسب با چهره آن ها هست ؟ لازم به ذکر است ، این موضوع در جلسه مشاوره پیش از عمل ، توسط جراح بینی مورد بررسی قرار می گیرد.

افراد باید توجه نمایند که تبعیت از تصمیم جراح بینی ، آن ها را در راستای دریافت نتایج ایده آل و رضایت بخش از عمل زیبایی بینی یاری می کند ؛ بنابراین ، باید به نظر جراح معالج خود اعتماد کنند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)