بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

جدول محتوا

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران کیست؟

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران یکی از نکات مهمی که در جراحی بینی باید به آن دقت کنید، انتخاب صحیح جراح بینی می باشد، زیرا جراح بینی تا حد بسیاری بر روی نتیجه جراحی بینی تاثیر می گذارد.

بهترین جراح بینی در تهران

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی تهران

  • از دوستان و نزدیکان خود که جراحی بینی انجام داده اند درباره جراح بینی شان تحقیق کنید.
  • جراح بینی انتخاب کنید که مطب یا مرکز زیبایی وی به منطقه زندگی تان نزدیک باشد.
  • جراح بینی انتخاب کنید که برای انجام جراحی بینی تجربه و مهارت کافی را داشته باشد.
  • جراح بینی خوب با بیماران صادق است.
  • پس از انتخاب جراح بینی با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید و از او بخواهید درباره جراحی زیبایی بینی و تمامی موارد مربوط به آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهد.

بهترین جراح بینی طبیعی جراحی است که به علم زیبایی شناسی تسلط داشته باشد و بتواند بین بینی و چهره فرد تناسب ایجاد کند.امروزه عمل بینی طبیعی ، در بین مردم بسیار محبوب شده است در هنگام جراحی بینی به این مدل ، جراح بینی باید حالت طبیعی بینی را حفظ کند و میان اجزا صورت و بینی تناسب ایجاد کند ، تناسب میان دیگر اعضا صورت و بینی به این معنی است که بینی بیش از اندازه کوچک نشود. یکی دیگر از نکاتی که در جراحی بینی طبیعی ، رعایت می شود این است که فاصله موجود میان لب و بینی باید حدودا بین 90 الی 95 درجه باشد اگر این فاصله بیش از این شود نوک بینی حالت سربالا پیدا می کند و در این صورت بینی در دسته بینی های فانتزی و نیمه فانتزی قرار می گیرد. به هیچ وجه در پشت بینی های طبیعی ، قوس ایجاد نمی شود. از دیگر عوامل مهم که در جراحی بینی طبیعی ، رعایت می شود این است که حفره های بینی بیش از اندازه کوچک نمی شوند و پس از جراحی بینی ، اندازه حفره ها طبیعی است. بینی های گوشتی ، برای انجام جراحی بینی طبیعی بسیار مناسب می باشند و نتیجه بسیار خوبی می گیرند.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

بسیاری از متقاضیان جراحی بینی از عوارض جراحی بینی یا تیغه جراحی واهمه دارند و با شک و تردید اقدام به رینوپلاستی می کنند.در چنین مواقعی انتخاب یک بهترین جراح بینی طبیعی در تهران خوب و ماهر تاثیر بسیار مثبتی دارد. اگر متقاضی رینوپلاستی به مهارت جراح بینی اطمینان داشته باشد دیگر نگران عوارض جراحی زیبایی نیست و استرسی که تجربه می کند نیز طبیعی خواهد بود.برخورد خوش جراح بینی نیز در کاهش استرس بیمار  تاثیر بسیار شگفت انگیزی دارد.به همین دلیل است که اکیداً توصیه می کنیم در انتخاب جراح بینی نهایت دقت را به کارگیرید. برخی از متقاضیان نیز بعد از عمل بینی رضایت کافی از رینوپلاستی را ندارد یا به اختلالات تنفسی و نپسندیدن فرم بینی دچار شده اند.

در چنین شرایطی بیماران مجبور به انجام رینوپلاستی ثانویه یا جراحی بینی ترمیمی هستند که پیچیدگی و دشواری زیادی دارد و هر جراح بینی قادر به انجام جراحی بینی ثانویه نمی باشد. بینی یکی از اعضای بسیار مهم در صورت است که یک اختلال کوچک در فرم یا عملکرد آن می تواند منجربه بروز مشکلات عملکردی بینی و کاهش اعتماد به نفس فرد شود.به همین اگر می خواهید اقدام به رینوپلاستی نمایید حتماً در انتخاب جراح بینی دقت بالایی داشته باشید. به طور کلی برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران بایستی متر و معیارهایی را در نظر بگیرید که منجر به انتخاب بهترین گزینه برای شما شود.

چه مدت بعد از جراحی بینی اولیه می توان جراحی ترمیمی بینی را انجام داد؟

جراحی ترمیمی بینی از پیچیده ترین اعمال جراحی بینی به شمار می رود ، چرا که بافت ها و نسوج بینی طی جراحی قبلی دستخوش تغییراتی شده اند و در نتیجه در جراحی ثانویه ، میزان استفاده از بافت های بینی به مراتب کمتر از جراحی اولیه خواهد بود و این اتفاق سبب می شود که اعمال اصلاحات جدید بر روی بینی دشوار گردد.بنابراین از مهم ترین مواردی که متقاضیان جراحی بینی ترمیمی باید مد نظر داشته باشند ، زمان مناسب برای انجام جراحی مجدد بینی می باشد.زیرا به طور کلی پس از جراحی بینی ، تا یکسال زخم های داخل بینی فعال بوده و در حال ترمیم می باشند.همچنین به دلیل وجود این زخم ها ، بینی به مدت 6 ماه تا یکسال پس از جراحی متورم خواهد بود و این مسئله سبب خواهد شد که نتیجه جراحی به وضوح مشخص نباشد.از این رو به منظور انجام جراحی بینی ترمیمی ، باید حداقل یکسال از جراحی اولیه بینی گذشته باشد ؛ تا زخم های ناشی از جراحی قبلی بهبود یافته و تورم بینی مرتفع شده و بینی آمادگی لازم جهت جراحی مجدد را یافته باشد.

بهترین جراح بینی در تهران

آیا جراحی بینی تنها جنبه زیبایی دارد؟

برخی از افراد بر این باورند که عمل جراحی بینی تنها برای زیبا شدن بینی انجام می گیرد ، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که جراحی بینی صرفا جنبه زیبایی ندارد و افرادی که از مشکلاتی همچون پولیپ بینی ، انحراف بینی و غیره رنج می برند نیز می توانند این اختلالات را با جراحی بینی رفع و درمان نمایند.برخی از افراد با مشکلات همچون تنگی نفس به جراح بینی مراجعه می کنند که در این شرایط جراح بینی همراه با اصلاح وضعیت تنفسی فرد می تواند فرم و شکل بینی وی را در صورت تمایل خود بیمار تغییر دهد.بنابراین با جراحی بینی می توان به رفع و درمان مشکلات تنفسی و مشکلات ظاهری بینی بصورت همزمان نیز پرداخت.

تفاوت جراحی بینی طبیعی با جراحی بینی فانتزی

تفاوت عمده میان جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی در زاویه ایجاد شده بین نوک بینی و لب بالا می باشد.در جراحی بینی طبیعی ، این زاویه 90 درجه است که حالتی ایده آل و استاندارد می باشد ، در حالیکه در جراحی بینی فانتزی زاویه میان نوک بینی و لب بالا حدودا ۱۰۵ درجه بوده و نوک بینی رو به بالا می باشد.در خاتمه لازم به ذکر است که انجام جراحی زیبایی بینی باید توسط جراح بینی حاذق و مجرب صورت پذیرد تا نتایج قابل قبول و ایده آل به دست آید.

اهمیت تغذیه مناسب بعد از عمل بینی توسط بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

همان‌طور که گفته شد، رژیم غذایی بعد از جراحی بینی اهمیت زیادی دارد؛ چرا که می‌تواند دوره بهبودی شما را راحتتر کرده و راه را برای بهبودی سریع، هموارتر کند؛ بنابراین، رژیم غذایی می‌تواند هم در نتیجه نهایی و هم در کاهش عوارض بعد از عمل، تأثیر به سزایی داشته باشد.معمولاً بعد از هر عمل جراحی، خصوصاً مواردی که با استفاده از بیهوشی موضعی یا کامل انجام می‌شوند، به دلیل ماده بیهوشی که وارد بدن شده‌است، هضم یک سری از غذاها برای بدن دشوار خواهد بود.به همین دلیل است که یبوست بعد از انجام جراحی بینی و سایر عملها، یک مشکل رایج برای بسیاری از بیماران است که با استفاده از رژیم غذایی درست، به راحتی رفع می‌شود.

تغذیه مناسب بلافاصله بعد از عمل چیست؟

اولین مرحله در انتخاب یک رژیم غذایی مناسب بعد از عمل بینی مربوط به زمان بعد از عمل و دقیقا بلافاصله بعد از عمل جراحی بینی می باشد. احتمالا شما پس از انجام عمل بینی و بلافاصله بعد از آن پس از برگشت به منزل احساس گرسنگی خواهید داشت. در زمانی که تاثیر داروی بی هوشی و دارو های آرام بخش به تازگی از بین رفته است نیز امکان دارد که احساس گرسنگی به شما دست دهد. در این مواقع استفاده از غذا های نرم با دمای ولرم که بدون مزه ی خاصی باشند توصیه می شود. سوپ های کم مزه می توانند در این دوران مناسب باشند. توجه داشته باشید که در این بخش منظور و مقصود از غذا یا سوپ کم مزه در واقع پرهیز از غدا های به شدت شور یا به شدت ترش یا به شدت تند و غذاهای جویدنی هستش می باشد.مصرف غذا های نرم را می توانید تا زمانی که احساس می کنید برای تان مفید است ادامه دهید و سپس غذا های دیگر را نیز به رژیم غذایی بعد از عمل بینی تان اضافه کنید. اغلب پزشکان توصیه می کنند که تا سه هفته پس از عمل بینی خوردن مواد غذایی نرم و آبکی را ادامه دهید اما در این باره باز هم با پزشک خود مشورت کنید.

چرا باید بعد از جراحی بینی غذاهای نرم میل کرد؟

دلیل مناسب بودن غذا های نرم آن است که نیازی به جویدن ندارند و با جویدن فشاری به بینی شما نخواهد آمد. برای تست کردن این موضوع می توانید قبل از انجام عمل جراحی بینی دست خود را در هنگام جویدن غذا ها بر روی بینی تان قرار دهید.با اندکی دقت متوجه خواهید شد که دست شما به آرامی با جویدن حرکت می کند. در حالت عادی و قبل از عمل این حرکت به صورت طبیعی می باشد اما با انجام عمل بینی و بعد از جراحی بینی با هدف کاهش عوارض ناشی از جراحی جویدن و خوردن مواد غذایی که نیاز به جویدن دارند پرهیز کنید. این موضوع به معنای محدود شدن رژیم غذایی شما به مصرف مایعات و یا غذا های نرم نمی باشد بلکه به معنای عدم فشار به بینی است در راستای کاهش عوارض بعد از عمل است. به همین دلیل است که مصرف مواد غذایی جویدنی محدود می شود.یکی دیگر از دلایلی که استفاده از غذا های نرم توصیه می شود موضوع یبوست و گوارش شما بعد از عمل بینی است. در روز های ابتدایی پس از جراحی بینی افراد باید استراحت مطلق داشته باشند و ممکن است با خوردن غذا های متفرقه دچار یبوست شوند که به همین دلیل و برای جلوگیری از این اتفاق جراحان توصیه به استفاده از غذا های نرم می کنند.

چرا مصرف آناناس بعد از عمل جراحی بینی مهم است؟

آناناس حاوی بروملین است که یک آنزیم قدرتمند با خواص شگفت‌انگیز و مفید می‌باشد. بروملین با کاهش التهاب باعث تسریع بهبودی می‌گردد. همچنین بروز کبودی را به حداقل می‌رساند که بخصوص در دوره‌ی بهبودی پس از جراحی بینی مفید است. بروملین همچنین با تسکین حالت تهوع به گوارش کمک کرده و حتی با گرفتگی بینی نیز مبارزه می‌کند.

پیش از شروع مصرف آناناس در حین آماده‌سازی برای جراحی، با پزشک خود مشورت کنید. مصرف این میوه‌ی سودمند در تقریباً تمام شرایط بی‌خطر است، اما بهتر است پزشک نیز تایید کند که برای شما مناسب می‌باشد. پزشک همچنین می‌تواند مقدار مناسب مصرف آن را جهت اطمینان از دستیابی به بهترین نتایج پیشنهاد کند. علاوه بر آناناس، آب کرفس نیز بطور قابل توجهی موجب کاهش کبودی و تورم پس از عمل بینی می‌گردد. خون از سیاهرگ ها و سرخ رگ هایی که در طول جراحی باز شده اند نشت می کند. و کبودی نیز ناشی از رنگی شدن بافت زیر پوست توسط خون است. در حالی که خون در حال گردش قرمز شفاف است، خون مرده به دلیل عدم دسترسی به اکسیژن تغییر رنگ داده و به رنگ بنفش متمایل به قرمز در می آید. در این موقعیت بدن عناصری را به محل مورد نظر ارسال می کند تا خون مرده را جذب کند. وقتی که خون مرده در حال جذب شدن است، به رنگ سبز و سپس به رنگ زرد تغییر رنگ می دهد.

میوه پایاپا و آناناس هر دو شامل آنزیم های طبیعی هستند به فرآیند جذب کمک بسیاری می کند. تعداد کمی از بیماران هستند که از پاپایا و آناناس تازه که به وفور در طول سال عرضه می شود استفاده می کنند. بنابراین ما شما را تشویق می کنیم که حتی المقدور بعد از جراحی بینی این دو میوه را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

نتيجه عمل جراحی بينی نزد بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

قبل از انجام عمل جراحی بينی نمی توان مطمئنا درباره نتيجه ای که به دست خواهد آمد نظر داد ، زيرا در اين امر موارد زيادی از جمله جنس پوست بينی دخالت دارند. علاوه بر آن ميزان تبحر و توانايي پزشک جراح نيز در این مقوله تاثير بسزایی دارد. پس به شما توصیه میشود به بهترین جراح بینی طبیعی در تهران مراجعه کنید. اگر تصمیم به جراحی بینی دارید و به دنبال مرکز تخصصی و یک پزشک ماهر هستید می توانید برای دریافت نوبت و مشاوره با مرکز زیبایی تهران سرجیکال تماس بگیرید. امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان سودمند واقع شده باشد.

  • چرا باید بعد از جراحی بینی غذاهای نرم میل کرد؟
  • چه مدت بعد از جراحی بینی اولیه می توان جراحی ترمیمی بینی را انجام داد ؟
  • نحوه انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی تهران چگونه است؟

برای دریافت مشاوره و نوبت از طریق شماره های موجود در سایت با تهران سرجیکال تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)