بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

جدول محتوا

انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در تهران به دلیل اینکه عمل بینی فانتزی نیازمند مهارت بسیار بالای جراح است، بسیار مهم و در کسب نتیجه عالی بعد از عمل تعیین کننده می باشد. بنابرین افرادی که خواهان انجام این نوع جراحی هستند و می خواهند که فرم فانتزی در بینی های خود ایجاد نمایند باید در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایند تا بتوانند نتایج مطلوبی را از جراحی بینی خود دریافت نمایند. در جراحی بینی فانتزی بینی بسیار نازک می شود و نسبت به حالت طبیعی قوس بیشتری در این نوع از بینی ها داده می شود ، بنابرین جراح بینی برای ایجاد این تغییرات باید ظرافت و مهارت بیشتری را بکار گیرد به همین علت است که متقاضیان انجام این جراحی باید در انتخاب جراح بینی خود دقت نمایند.

ممکن است بعد از جراحی فانتزی بعلت کوچک کردن و سربالا کردن بینی مشکلات تنفسی ایجاد شود ، در صورتی که در انتخاب جراح بینی دقت شود احتمال بروز این عارضه بسیار کاهش پیدا می کند. در هر نوع بینی امکان جراحی فانتزی بینی وجود ندارد، در بینی هایی از نوع گوشتی که ظاهر پهنی دارند و دارای غضروف های ضعیفی هستند نمی توان فرم فانتزی و عروسکی در بینی ایجاد کرد.

بنابرین به هیچ عنوان برای انجام این جراحی انتظارات نابه جا نداشته باشید. در این مطلب تحت عنوان بهترین جراح بینی فانتزی در تهران ابتدا به بررسی معیارهای سنجش بهترین جراح بینی در تهران در این روش خواهیم پرداخت و سپس یکی از بهترین های جراحی بینی فانتزی را که با این معیارها همخوانی دارد را خدمت شما معرفی می نمائیم.لطفا تا انتها همراه ما باشید.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

ویژگی های بینی فانتزی شامل چه مواردی می شود؟

معمولا بیمه های فانتزی دارای تیغه های نازکی هستند که یک پوست  نازک و تیغه ی  مقاوم به همراه دارد. در بینی های فانتزی  سوراخ های  بینی کوچک است و نوک  بینی مقداری سر بالا می باشد ، میزان قوس بینی و یا بالا بودن نوک آن بستگی به اعضای صورت فرد متقاضی دارد . و در حقیقت با توجه به استاندارد های زیبایی شناسی این تغییرات مد نظر قرار می گیرد .

تفاوت جراحی بینی فانتزی و طبیعی چیست؟

تفاوت اصلی بینی های فانتزی با بینی طبیعی به زاویه نوک بینی و لب اشاره دارد. در حقیقت زاویه نوک بینی و فانتزی حدود ۱۵۰ درجه نسبت به لب بالایی می باشد در جراحی بینی طبیعی این زاویه حدوداً ۹۰ درجه است. البته در نهایت درجه قرارگیری نوک بینی نسبت به لب ها با توجه به فرم کلی صورت و سایر اعضای آن تغییر می کند .

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

انجام جراحی بینی فانتزی  ممکن است چه عواقبی را به دنبال خواهد داشت؟

عمل های بینی که به شکل فانتزی و عروسکی برای بیمار انجام می شود، به دلیل تخریب بیش از حد غضروف های زیرین معمولا عمری در حدود چهار تا پنج سال دارند، به طوری که امروزه بیمارانی که حدود ده سال پیش این عمل های جراحی را انجام می دهند، برای عمل های ثانویه مراجعه می کنند و برای انجام جراحی ترمیمی بینی نیاز به غضروف های از ناحیه دیگر بدن مانند غضروف دنده خواهیم داشت تا بتوانیم به بازسازی مجدد غضروف های تخریب شده به دلیل درخواست غیر واقعی بیمار می باشد.بهتر است برای جراحی بینی به بهترین جراح بینی فانتزی در تهران مراجعه کنید.

افراد خواهان عمل جراحی بینی فانتزی باید چه شرایطی داشته باشند؟

به طور کلی متقاضیان رینوپلاستی یا عمل بینی باید آخرین مراحل بلوغ و رشد را گذرانده باشند. علاوه بر این، بیماران باید از سلامت کلی برخوردار باشند و سیگار نکشند. اگر هم استعمال دخانیات دارند، باید حداقل دو هفته پیش از عمل آن را کنار بگذارند. پیش از جراحی بینی، جراح باید اطمینان حاصل کند که بیمار از فرآیند جراحی، مزیت‌ها و معایب آن آگاهی کامل دارد. سوابق پزشکی شما یکی از مهم‌ترین سؤالاتی است که پزشک از شما می‌پرسد. از جمله سابقه انسداد بینی، جراحی و هر نوع دارویی که مصرف می‌کنید. اگر اختلال خونریزی مانند هموفیلی دارید، ممکن است گزینه مناسبی برای جراحی زیبایی بینی نباشید. همچنین، در مورد انگیزه شما برای جراحی هم احتمالاً سؤالاتی پرسیده می‌شود. معاینات فیزیکی و آزمایشگاهی شامل آزمایش خون هم جزو مقدمات پیش از عمل است.

ویژگی های یک جراح بینی خوب

 1. دارای وجدان کاری بالایی می باشد.
 2. صبور و با حوصله است.
 3. با اصول ریاضی و زیبایی شناسی آشنا می باشد.
 4. اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را برای بیمار توضیح می دهد.
 5. سلامت بیمار را مورد بررسی قرار می دهد.
 6. از بیمار در رابطه با انتظارت او از عمل بینی سوال می کند

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

تغذیه مناسب قبل از جراحی بینی

آمادگی برای عمل جراحی بینی، بر انتخاب یک رژیم غذایی متناسب که دارای سطح پروتئین بالا است، تمرکز دارد. به این منظور شما می توانید اطلاعات مربوط به تغذیه و رژیم غذایی مورد نیاز قبل از انجام عمل جراحی را مطالعه نمایید. با وجودی که خوابیدن می تواند به بهبود وضعیت بیمار کمک کند، فرد ممکن است با مشکل خوابیدن چند روز قبل از عمل بینی مواجه شود. در این زمان ممکن است بیمار تشویش داشته و واقعاً نسبت به شرایطی که ممکن است پس از عمل جراحی برای وی ایجاد شود، نگران باشد. به هر حال این شرایط عادی است و اکثر افرادی که بینی آنها جراحی می شود، قبلاً این عمل جراحی را انجام نداده اند. به همین خاطر این مسئله برای آنها یک تجربه ناشناخته است. به این ترتیب مواجه شدن با شرایط نا آشنا می تواند برای فرد تشویش و نگرانی ایجاد کند.

این شرایط می تواند شبیه شب قبل از روز اول مدرسه یا شروع یک شغل جدید باشد. به هر حال توجه داشته باشید که کم خوابی به خودی خود نمی تواند باعث ایجاد عوارض جانبی برای بیمار شود، به همین خاطر نیازی به نگرانی درباره آن نیست.

در حالی که عمل جراحی زيبایی بینی می‌تواند در کمتر از دو ساعت انجام شود، کل پروسه دریافت جراحی زیبایی بینی نیاز به چیزی بیشتر از یک تعهد زمانی دارد. اگرچه عمل جراحی ترمیمی بینی یک روش نسبتاً متداول است، اما این فرایند نباید با بی‌دقتی و خیلی سریع انجام شود. در واقع، آماده سازی برای عمل جراحی بینی باید از هفته‌ها قبل از عمل واقعی شروع شود تا نتایج دلخواه و بهبودی سریع فراهم گردد. در ادامه، برخی نکات کلی در مورد آماده سازی برای عمل جراحی ارائه شده‌اند، هر چند که همه بیماران باید در مورد دستورالعمل‌های خاص، با پزشک خود مشورت کنند. آماده سازی بدن برای تغییراتی که قرار است انجام شوند، از چندین هفته قبل از جراحی بسیار مهم است. انجام هر کاری که می‌تواند قبل از عمل جراحی شما را سالم نگهدارد، کمک زیادی به بهبودی سریع خواهد نمود. برخی از تغییراتی که معمولاً جراحان توصیه می‌کنند عبارتند از:

 • اجتناب از مصرف آسپرین و دیگر داروهای رقیق کننده‌ی خون
 • ترک استعمال سیگار
 • جراح خود را از هر گونه بیماری، حتی موارد جزئی مطلع سازید.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

 برخی از اقدامات لازم قبل از عمل جراحی زیبایی بینی توسط بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

کاملاً واضح است که جراحی که برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی خود انتخاب می‌کنید، دارای تأثیر قابل توجهی در رضایت شما از نتیجه عمل جراحی بینی فانتزی خواهد بود. در طول مشاوره‌های اولیه با یک جراح خاص، باید برای اطمینان کامل، اعتبارنامه جراح را بررسی کنید. تأیید کنید که جراح شما دارای گواهی هیأت تخصصی است و از او بخواهید عکس‌هایی را از قبل و بعد از عمل بیماران قبلی به شما نشان دهد. از این فرصت برای به دست آوردن یک درک کلی در مورد امکانات، جراح و کارکنانی که قصد دارید رویاهای خود را در مورد چهره جدیدتان به آنها واگذار کنید، استفاده کنید. این به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که این جراح خاص می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف زیباشناختی خاصتان کمک کند، در حالی که حفظ سلامتی و ایمنی شما را نیز در نظر دارد. علاوه بر این، باید با جراح خود در مورد ظاهر مطلوب خود، به طور صریح صحبت کنید. جلسه مشاوره به این منظور طراحی شده است که اطمینان حاصل شود که هر دو شما در رابطه با اهدافتان و آنچه که شما واقعاً می‌توانید انتظار داشته باشید، دارای نگرشی مشابه هستید. جراح، بینی شما را بررسی خواهد کرد و شاید چند عکس نیز از بینی شما بگیرد. این کار، همراه با بررسی تاریخچه پزشکی شما، باید در تعیین اینکه آیا شما یک کاندید خوب برای عمل زیبایی بینی هستید یا نه، کمک شایانی نماید.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

مصرف ویتامین و مکمل های غذایی پیش از غذا

استفاده از یک مولتی ویتامین مناسب، سه هفته قبل از عمل بینی مردان و زنان، می تواند به بهبود سریع تر زخم آنها کمک نماید. شما باید سطح ویتامین بدن خود را قبل از عمل جراحی در حد بهینه تنظیم نمایید و نباید یک ویتامین خاص را بیش از حد مصرف کنید. تنها استثنا برای این موضوع ویتامین سی (C) است. در واقع نتایج مطالعات انجام شده در این حوزه نشان می دهد مقدار زیاد ویتامین سی می تواند به بهبود سریع تر زخم کمک نماید.

همچنین لازم است در این زمان در ارتباط با مصرف ویتامین ای (E) مراقب باشید. مقدار زیاد ویتامین ای (بیش از 400 میلی گرم در روز) می تواند احتمال ایجاد کبودی و خون ریزی بیمار را افزایش دهد. همچنین نباید در این دوره از مکمل های هومئوپاتی استفاده شود. در این رابطه بسیاری از مکمل ها می توانند باعث افزایش کبودی و خون ریزی بیمار شوند. در این حالت با وجود تبلیغاتی که نشان می دهد مصرف این مکمل ها برای حفظ سلامت شما مفید هستند، اما بسیاری از آنها می تواند در عمل جراحی اختلال و مشکل ایجاد نمایند

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

شب قبل از عمل جراحی زیبایی بینی

بسیاری از بیماران شب قبل از جراحی زیبایی بینی، عصبی و هیجان زده می‌شوند. از این زمان برای انجام برخی آماده سازی‌های نهایی استفاده کنید تا برای عمل خود در روز بعد آماده باشید. در اینجا چند نکته لازم الاجرا را بیان می‌کنیم.

 • نسخه خود را تهیه کنید

  اگر ما به شما نسخه‌ای داده‌ایم، قبل از عمل آن را بپیچید. این به شما اجازه می‌دهد تا پس از عمل، به جای رفتن به داروخانه برای دریافت داروهای خود، مستقیم به خانه برگردید.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

 • خوراکی‌هایی را در یخچال ذخیره کنید

  یخچال خود را با غذاهایی که سریع و آسان پخته می‌شوند و نوشیدندی پر کنید.  روز بعد از جراحی ممکن است احساس کمی حالت تهوع داشته باشید، بنابراین غذاهایی ساده و آرامبخش در خانه داشته باشید. چیزهایی که می‌توانند برای بیمار خوب باشند شامل Jell-O، نوشابه‌ گازدار زنجبیل، کراکر، مخلوط میوه و پودینگ می‌باشد. ما مصرف غذاهای ساده و سبک را برای 24 ساعت اول توصیه می‌کنیم. از مصرف غذاهایی که گرم یا تند هستند و یا در طول دوره بهبودی، نیاز به مقدار زیادی جویدن دارند، اجتناب کنید.

 • تعدادی بالم لب تهیه کنید

دهان شما پس از جراحی زیبایی بینی بسیار خشک خواهد شد. برای حفظ رطوبت و راحتی لب‌ها، مرطوب کننده‌ها و نوشیدنی‌هایی را از قبل در خانه داشته باشید.

 • ملافه‌های خود را بشویید

به احتمال زیاد چند روز اول پس از عمل جراحی زیبایی، زمان زیادی را در رختخواب صرف می‌کنید. پس قبل از عمل، ملافه‌های خود را بشویید، به این ترتیب بعد از عمل راحت خواهید بود و در دوران نقاهت خود، نگران آنها نمی‌باشید. استفاده از بعضی از ملافه‌های قدیمی در دوران نقاهت که نسبتاً ارزان قیمت هم هستند، احتمالاً ایده خوبی است زیرا ممکن است خونریزی داشته باشید.

 • هیدرات روز قبل از عمل جراحی، مقدار زیادی آب بنوشید. هیدراتاسیون خوب می‌تواند حالت تهوع را کاهش دهد و به شما پس از عمل جراحی کمک کند.
 • دوش گرفتن شب قبل از جراحی، دوش بگیرد. تمام آرایش، لوسیون، دئودورانت و غیره را از صورت خود پاک کنید. پس از دوش، از هیچ چیز، از جمله لوسیون، برای پوست خود استفاده نکنید. اگر لاک ناخن دارید، آن را پاک کنید. همچنین از شما خواسته می‌شود که صبح روز عمل جراحی نیز برای بار دوم دوش بگیرید.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

هزینه جراحی بینی فانتزی توسط بهترین جراح بینی فانتزی در تهران چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی عروسکی یا فانتزی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود. اگر تصمیم به جراحی بینی دارید و به دنبال مرکز تخصصی و یک پزشک ماهر هستید می توانید برای دریافت نوبت و مشاوره با مرکز زیبایی تهران سرجیکال تماس بگیرید. امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان سودمند واقع شده باشد.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

با توجه به معیارها و فاکتورهایی که باید در انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در تهران رعایت کنید تا یک عمل موفق و بدون مشکلی را تجربه کنید و نیاز به عمل های ترمیمی بعدی پیدا نکنید، انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی از گام های اصلی یک عمل زیبایی بینی موفق است که ما در این مقاله یکی از بهترین های این عرصه را خدمت شما عزیزان معرفی می نمائیم.

دکتر شهره اکرمی با داشتن تجربه فراوان و رزومه تحصیلی موفق و منحصر به فرد، یکی از بهترین های این عرصه بوده و می توان گفت از سرآمدان حوزه خود می باشد. شما می توانیداز طریق تماس یا شماره های درج شده در سایت تهران سرجیکال و  تماس بامشاوران ما، از خدمات دکتر اکرمی بهره مند شوید.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)