حالت شب

دکتر شقایق ابراهیم نژاد متخصص گوش و حلق و بینی در شهر تهران است. دکتر شقایق ابراهیم نژاد تخصص گوش و حلق و بینی، رتبه برتر بورد تخصصی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و جزو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی دزفول می باشد ، زمینه های فعالیت دکتر شقایق ابراهیم نژاد جراحی های گوش و حلق و بینی شامل لوزه، بینی و سینوس ها و جراحی زیبایی بینی می باشد . دکتر شقایق ابراهیم نژاد دوران پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران با رتبه برتر گذرانده اند و در آزمون بورد رتبه برتر کشور شده اند و بالای 2000 جراحی موفق داشته اند . همچنین دکتر شقایق ابراهیم نژاد در جراحی زیبایی بینی تجربه و تبحر زیادی دارد و به همه مدل های بینی فانتزی، نیمه فانتزی و ترمیمی تسلط دارد.نمونه کار های دکتر شقایق ابراهیم نژاد

در جراحی زیبایی یکی از مهم ترین مراحل انتخاب یک پزشک دقیق و با تجربه است که به شما این اطمینان را می دهد که می توانید بینی ایده آلی با توجه به خواسته ها و انتظارات خود داشته باشید. دکتر شقایق ابراهیم نژاد یکی از آن پزشکانی است که می توانید به آنها اعتماد کنید و بدانید که می توانید نتیجه مطلوب را از جراحی خود بگیرید. در ادامه با با جراحی بینی توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد و نمونه کار های او آشنا می شوید.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

دکتر شقایق ابراهیم نژاد

رینوپلاستی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است که سالانه افراد زیادی اقدام به جراحی بینی می کنند. جراحی بینی می تواند ساختار بینی را تغییر داده و مشکلات بینی را برطرف کند. اکثر افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند جوانان و نوجوانانی هستند که برای افزایش اعتماد به نفس و زیبایی خود تحت عمل جراحی قرار می گیرند.

جراحی بینی استخوانی توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند پوست نازک و غضروف ضخیم و قوی دارند. نتیجه جراحی زیبایی بینی در بینی های استخوانی بهتر از بینی های از نوع گوشتی است زیرا غضروف آن قوی است و تراشیدن و فرم دادن به آن راحت تر است.

جراحی بینی استخوانی توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

جراحی بینی گوشتی توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

افرادی که بینی آنها دارای پوست ضخیم و غضروف نازک است، دارای بینی های گوشتی هستند. زیرا پوست ضخیم این نوع بینی نسبت به سایر بینی ها دوره درمان و بهبودی طولانی تری دارد. برای گرفتن نتیجه مطلوب از جراحی بینی گوشتی باید مدتی صبر کنید.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

جراحی بینی ترمیمی توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

رینوپلاستی ترمیمی زمانی اتفاق می افتد که افراد از جراحی بینی قبلی خود ناراضی باشند یا دچار عوارضی شوند. برای جراحی بینی ترمیمی انتخاب جراح یکی از مهم ترین اقدامات است زیرا اگر این جراحی مانند قبل به صورت دستی انجام نشود مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت.

جراحی بینی ترمیمی توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی می تواند مشکلات زیادی را برای بینی از جمله اندازه بینی (نسبت به صورت)، پهنای بینی، اندازه و موقعیت سوراخ های بینی و ظاهر بینی (با کوچک شدن برجستگی های قابل مشاهده، برجستگی ها و یا فرورفتگی روی سطح).پل) را برطرف سازد . برخی از جراحان پلاستیک با گذراندن دوره های آموزش قوم شناسی و تخصص در این زمینه قادر به تغییر ظاهر بینی افراد از قومیت ها و نژادهای مختلف هستند که به دنبال تغییر ظاهر بینی خود هستند.

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی همچنین می تواند نوک بینی را تغییر شکل دهد، ظاهر سوراخ های بزرگ بینی را کاهش دهد و عدم تقارن بینی را اصلاح کند. از نظر عملکردی، این سبک از جراحی می تواند برخی از مشکلات تنفسی از جمله مشکلات انحراف تیغه بینی را نیز اصلاح کند. جراحی زیبایی همچنین گزینه خوبی برای از بین بردن نقایص مادرزادی و بینی هایی است که در تصادفات، رانندگی یا ورزش آسیب دیده اند.

ویژگی های بهترین جراح بینی

جراح بینی خوب کسی است که مهارت بالایی داشته باشد و تعداد زیادی عمل موفقیت آمیز داشته باشد. برای یافتن بهترین جراح بینی می توان عوامل زیادی را در نظر گرفت:

یکی از راهبردهای اصلی ویزیت بیمارانی است که تحت عمل جراحی بینی توسط جراح بینی مورد نظر قرار گرفته اند. همچنین می توانید در مورد نحوه عملکرد جراح بینی با بیماران صحبت کنید و با شرکت در جلسات مشاوره اعتماد کامل به دست آورید. یکی از مهم ترین عوامل برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران یا هر شهر دیگری بررسی وضعیت تنفسی بیماران پس از عمل است.

 • از دوستان و آشنایان خود بپرسید که بهترین جراح بینی کیست؟
 • با جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی و مطالعه سوابق جراح، بهترین کاندیداها را انتخاب کنید.
 • در فضای مجازی نیز می توانید عکس هایی از جراحی های قبلی جراحان را مشاهده کنید.
 • با بیماران قبلی در مطب جراح صحبت کنید و میزان رضایت آنها را بسنجید.
 • حتما قبل از عمل بینی با جراح بینی انتخابی خود مشورت کنید.

ویژگی های بهترین جراح بینی

آیا کاندیدای خوبی برای جراحی بینی هستید؟

یکی از سوالاتی که افراد قبل از جراحی بینی دارند در مورد نتیجه نهایی عمل بینی است. در واقع بیش از 80 درصد افرادی که شکل بینی متفاوتی دارند، می توانند تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گیرند، در حالی که در بین این 20 درصد افرادی هستند که جراحی زیبایی با فرم صورت آنها سازگار است. اما مهم ترین نکته مربوط به بینی های بدون گوشت و بدون استخوان است. برخی از افراد بینی بدون غضروف دارند، این داوطلبان باید تحت پیوند غضروف قرار گیرند که ممکن است نتایج قابل قبولی پس از جراحی ایجاد نکند.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

جراحی بینی برای آقایان توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

رینوپلاستی یکی از محبوب ترین روش های جراحی بینی است که توسط بسیاری از مردان مورد استفاده قرار می گیرد. مردان برای طبیعی جلوه دادن عمل بینی از روش های طبیعی و مردانه استفاده می کنند.

جراحی بینی خانم ها توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

از دیگر افرادی که می خواهند جراحی زیبایی بینی انجام دهند خانم هایی هستند که دوست دارند بینی خود را برای زیبایی باریک کنند و عمدتا به دنبال جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی هستند.

جراحی بینی خانم ها توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

کدام پزشکان را برای جراحی بینی انتخاب کنیم؟

رینوپلاستی یک عمل تهاجمی است که نتیجه مشخصی دارد و افراد با دیدن ظاهر بینی بعد از عمل به راحتی می توانند مهارت پزشک را ببینند. البته در برخی موارد حتی ماهرترین جراحان نیز به دلیل نارسایی کلی بینی قادر به انجام عمل های موفقیت آمیز نخواهند بود که می تواند بر رزومه آنها تأثیر منفی بگذارد. به همین دلیل است که اکثر جراحان معتبر از پذیرش بیمارانی با فرم های نامناسب بینی خودداری می کنند. به طور کلی راه های شناسایی یک جراح خوب عبارتند از:

 • رزومه پزشک
 • پرس و جو از بیماران قبلی
 • موقعیت مکانی کلینیک
 • تعداد مراجعه کنندگان
 • میزان رضایت‌مندی مراجعه‌کنندگان قبلی
 • و …

پس به این نتیجه می رسیم که برای جراحی بینی باید یک پزشک مجرب و واجد شرایط را انتخاب کنیم تا نتیجه بهتری از جراحی بینی بگیریم.