نمونه کارهای دکتر محمدرضا مرید زاده

نمونه کارهای دکتر محمدرضا مرید زاده

جدول محتوا

دکتر محمدرضا مرید زاده یکی از بهترین پزشکان در تهران می باشد که تحصیلات او در مدارس زمان پهلوی بوده است. دکتر محمدرضا مرید زاده برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی به دانشگاه جندی شاپور می رود و بهترین دانشجو توسط استادان انتخاب می شود و فارغ التحصیل شد. دکتر محمدرضا مرید زاده دوره تخصص خود را در زمینه جراحی زیبایی و ترمیمی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز که بهترین دانشگاه آن زمان بود گذراند. دکتر محمدرضا مرید زاده در جراحی زیبایی بینی تجربه و تبحر زیادی دارد و به همه مدل های بینی فانتزی، نیمه فانتزی و ترمیمی تسلط دارد. دکتر محمدرضا مرید زاده در جراحی های بینی گوشتی و ترمیمی هم تجربه و تبحر زیادی دارد.

در جراحی های زیبایی یکی از مهم ترین اقدامات انتخاب پزشک با دقت و با تجربه است که به شما این اطمینان را می دهد که شما می توانید یک بینی ایده آل و طبق خواسته ها و انتظارات خود داشته باشید. دکتر محمدرضا مرید زاده یکی از این پزشکان هستند که شما می توانید با خیال به آن اطمینان کنید و می دانید که می توانید نتیجه مطلوبی از جراحی خود بگیرید.

در ادامه با با جراحی بینی توسط دکتر محمدرضا مرید زاده و نمونه کار های او آشنا می شوید.

جراحی بینی کی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است که بسیاری از افراد در هر ین و سالی از جراحی زیبایی بینی استاده می کنند. جراحی بینی می تواند باعث تغییر ساختار بینی و از بین رفتن مشکلات بینی شود. بیشتر افرادی که جراحی بینی انجام می دهند جوانان و نوجوانان هستند که برای افزایش اعتماد به نفس و زیباتر شدن دست به انجام جراحی می زنند.

جراحی بینی استخوانی توسط دکتر محمدرضا مرید زاده

افرادی که بینی آن ها استخوانی است پوستی نازک و غضروفی ضخیم و محکم دارند. نتیجه جراحی بینی در بینی های استخوانی بهتر از بینی های گوشتی است زیرا غضروف آن محکم است و تراشیدن و فرم دادن به آن آسان تر است.

جراحی بینی گوشتی توسط دکتر محمدرضا مرید زاده

افرادی که بینی آن ها پوستی ضخیم و غضروفی نازک دارد بینی آن ها گوشتی است. زیرا ضخیم بودن پوست این نوع بینی ها درمان و دوران بهبودی طولانی تری نسب به دیگر بینی ها دارند. برای اینکه نتیجه مطلوبی از جراحی بینی گوشتی بگیرید باید کمی صبر کنید.

جراحی بینی ترمیمی توسط دکتر محمدرضا مرید زاده

جراحی بینی زمانی اتفاق می افتد که افراد از جراحی بینی قبلی خود راضی نباشند و یا دچار عوارض شده باشند. برای جراحی بینی ترمیمی انتخاب جراح یکی از مهم ترین اقدامات است زیرا اگر این جراحی مانند قبل به دستی صورت نگیرد مشکلات زیادی را در پی دارد.

جراحی بینی چیست ؟

در علم پزشکی به جراحی بینی رینوپلاستی یا راینوپلاستی هم گفته می شود. پزشک در جراحی بینی ساختار بینی را تغییر می دهد و مشکلات تنفسی را از بین می برد. مشکلاتی مثل قوز بینی، کج بودن بینی، گوشتی بودن بینی و افتادگی یا پهن بودن نوک بینی با جراحی بینی برطرف می شود. بهترین جراحی در کشور ایران جراحی زیبایی بینی است که امروزه خیلی طرفدار پیدا کرده است. و همه افراد از شهرهای دیگر به ایران می آیند تا بینی خود را جراحی کنند.

جراح بینی :

یکی از مهم ترین مواردی که در جراحی بینی اهمیت دارد انتخاب جراحی بینی است. جراحی بینی باید مهارت و تجربه زیادی داشته باشد. جراح باید با افرادی که می خواهند بینی خود را جراحی کنند صادق باشد و همه اطلاعات را در اختیار آن ها قرار دهد.

بهترین جراح بینی در تهران :

دکتر محمدرضا مرید زاده یکی از بهترین جراحان بینی در تهران است. دکتر مرید زاده با تجربه و مهارت زیاد توانست افراد زیادی را به نتیجه دلخواه خود برساند. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که می خواهید بینی خود را جراحی کنید و نتیجه جراحی بینی برای شما اهمیت زیادی دارد ما دکتر محمدرضا مرید زاده را به شما معرفی می کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی استخوانی درتهران

روش های انتخاب بهترین جراح بینی در تهران :

اگر می خواهید نتیجه مناسبی از جراحی بینی خود بگیرید باید پزشکی را انتخاب کنید که تجربه و مهارت زیادی داشته باشد و به بتوانید شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. جراحی بینی اهمیت زیادی دارد و باید برای انتخاب یک جراح خوب تحقیقات زیادی انجام داد و بهترین جراح را انتخاب کرد.

نکات زیر می تواند در انتخاب پزشک به شما کمک کند :

 • از دوستان و آشنایان خود درباره بهترین جراح زیبایی پرس و جو کنید.
 • با جستجو در اینترنت و صفحات اجتماعی و مطالعه سوابق و مدارک جراحان بهترین کاندیدا ها را انتخاب کنید.
 • در فضای مجازی می توانید عکس های جراحی های قبلی جراحان را نیز مشاهده نمایید.
 • با حضور در مطب جراحان از نزدیک با بیماران قبلی گفت و گو کنید و میزان رضایت مندی آن ها را بسنجید.
 • حتما قبل از عمل بینی یک جلسه مشاوره با جراح بینی انتخابی خود داشته باشید.

انواع روش های جراحی بینی :

جراحی بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته تقسیم می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم :

جراحی بینی به روش باز :

در این روش جراح بینی برش ها را در ناحیه بین دو سوراخ بینی که به آن کلوملا گفته می شود ایجاد می کند و بعد  از جدا شدن پوست از ساختمان بینی تغییرات به وجود می آید. در این روش به دلیل وسعت دید جراح احتمال بروز عوارضی چون نامتقارنی، مشکلات تنفسی و غیره در بینی بسیار کم است.

جراحی بینی به روش بسته :

در جراحی بینی به روش بسته برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و دید جراح محدود است. به همین علت این روش اولویت دوم جراحان بینی می باشد.

 

جراحی بینی برای آقایان توسط دکتر محمدرضا مرید زاده

جراحی بینی یک از پرطرفدار ترین روش های جراحی بینی است که بسیاری از آقایان هم از این روش استفاده می کنند. آقایان برای جراحی بینی از روش های طبیعی و مردانه استفاده می کنند تا ظاهر طبیعی داشته باشند.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی خانم ها توسط دکتر محمدرضا مرید زاده

عده ای دیگر از افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند خانم ها هستند که خانم ها علاقه دارند بینی خود را کوچک کنند تا ظاهر زیبایی داشته باشند و بیشتر دنبال جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی هستند.

جراحی بینی آقایان و خانم ها چه تفاوتی دارد ؟

 • از نظر بزرگی، بینی آقایان بزرگ تر از بینی خانم ها است.
 • پوست بینی آقایان از ضخامت بیشتری در مقایسه با پوست بینی خانم برخوردار است.
 • غدد چربی بر روی پوست بینی آقایان بیش از خانم ها است.
 • خانم ها به دنبال بینی ظریف و باریک هستند در صورتی که آقایان به دنبال بینی طبیعی می باشند.
 • خانم ها علاقه دارند تا نوک بینی شان کمی به سمت بالا باشد.
 • بینی آقایان در مقایسه با بینی بانوان پهن تر است.

تاثیر جراحی بینی در ظاهر افراد :

جراحی بینی می تواند به غیر از برطرف کردن مشکلات بینی در ظاهر افراد تاثیر زیادی داشته باشد. جراحی بینی می تواند اصلاح نوک پهن بینی، بزرگ کردن بینی، اصلاح کجی بینی، اصلاح قوز بینی، تغییر زاویه بینی نسب به سایر اجزای صورت، برطرف کردن پولیپ بینی، ایجاد تقارن در سوراخ های بینی، اصلاح کجی بینی، کوچک کردن بینی را برطرف کند.

مراقبت های قبل از جراحی بینی :

برای اینکه نتیجه مناسبی از جراحی بینی خود بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید تا عملی آسان تر را پشت بگذارید. در ادامه با مراقبت های قبل از جراحی بینی آشنا می شوید :

 • افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند اولین کاری که انجام می دهند انتخاب بهترین جراح است که تجربه زیادی داشته باشد و نتیجه دلخواه افراد را به وجود بیاورد.
 •  افراد باید کلینیک یا بیمارستانی که جراحی در آن انجام می شود را از نظر میزان امکانات و کادر درمانی مورد بررسی قرار دهند.
 • بعد از بررسی همه جوانب با مطب تماس بگیرید و وقت مشاوره ای برای خود تنظیم کنید.
 • در جلسه مشاوره در رابطه با مشکلات و ایراداتی که در بینی خود احساس می کنید صحبت کنید و با پزشک درباره به فرم و شکل نهایی بینی پس از عمل خود مشورت کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

پس نتیجه می گیریم برای جراحی بینی باید پزشک با تجربه و با مهارت را انتخاب کنیم تا نتیجه بهتری از جراحی بینی بگرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عمل انحراف بینی

انحراف بینی عارضه‌ای است که در بسیاری از افراد دیده می‌شود و معمولا با جراحی درمان می‌شود. منظور از انحراف بینی کج بودن تیغه داخلی

|مشاهده مطلب
دریافت مشاوره (کلیک کنید)