حالت شب

دکتر شقایق ابراهیم نژاد متخصص گوش و حلق و بینی در تهران است. دکتر شقایق ابراهیم نژاد فوق تخصص گوش و حلق و بینی، رتبه اول بورد تخصصی دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی دزفول می باشد . دکتر شقایق ابراهیم نژاد دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران با رتبه برتر گذراند و در آزمون هیئت داوران رتبه اول کشوری را کسب کرد و بیش از 2000 عمل جراحی موفق داشت. ضمناً دکتر شقایق ابراهیم نژاد دارای تجربه و تخصص فراوان در جراحی بینی بوده و در کلیه طراحی های فانتزی، نیمه فانتزی و ترمیمی بینی مسلط است.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

پیج اینستاگرام دکتر شقایق ابراهیم نژاد

 

در جراحی زیبایی یکی از مهم ترین مراحل انتخاب یک پزشک دقیق و با تجربه است که به شما این اطمینان را می دهد که می توانید بینی ایده آلی با توجه به خواسته ها و انتظارات خود داشته باشید. دکتر شقایق ابراهیم نژاد یکی از آن پزشکانی است که می توانید به او اعتماد کنید و می داند که می توانید از عمل جراحی خود به نتیجه مطلوب برسید. دکتر شقایق ابراهیم نژاد یکی از بهترین جراحان بینی می باشد و سعی دارد جراحی بینی را با بهترین و سالم ترین نتایج انجام دهد. دکتر شقایق ابراهیم نژاد  با در اختیار داشتن بهترین تیم درمانی آماده ارائه خدمات به مراجعین عزیز می باشد مطب دکتر شقایق ابراهیم نژاد با استفاده از جدیدترین و بهترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا سعی در ارائه بهترین کیفیت دارد.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

پیج اینستاگرام دکتر شقایق ابراهیم نژاد

رینوپلاستی چیست؟

جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است که در سراسر جهان رواج پیدا کرده و روزانه چندین بار انجام می شود. دلیل رواج این عمل افزایش زیبایی، جذابیت و اعتماد به نفس افراد است.  یکی از عوامل تاثیرگذار در تعداد داوطلبان این جراحی، ویژگی های قومیتی، ملیت و دلایل فرهنگی و اجتماعی است. رینوپلاستی اندازه بینی را کاهش می دهد، شکل آن را تغییر می دهد، نوک بینی یا قسمت های بالایی آن را باریک می کند و ارتفاع آن را کاهش می دهد. در ضمن یکی از مزایای این جراحی تغییر زاویه بین بینی و لب است که نتیجه آن را بینی بالایی سر می نامند.

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر وضعیت شما یک یا چند مورد از موارد زیر است، این عمل زیبایی ممکن است برای شما مفید و مناسب باشد.

 • اگر مشکل تنفس دارید اما بینی شما زیباست. در این شرایط می توانید مشکلات تنفسی خود را بدون تغییر فرم بینی برای همیشه حل کنید.
 • اگر بینی شما در اثر تصادف آسیب دید، می توانید از جراحی زیبایی بینی برای تغییر شکل بینی و رفع مشکلات ناشی از ضربه استفاده کنید.
 • اگر مشکلات شما ژنتیکی یا مادرزادی است، می توانید با خیال راحت مشکلات زیبایی و تنفسی خود را حل کنید.
 • اگر دچار عدم تقارن و تقارن در بینی خود هستید، این عمل زیبایی می تواند مشکل شما را حل کند.
 • اگر نوک بینی شما افتادگی داشته باشد و فاصله بین بینی و لب های شما را کمتر از آنچه هست می کند، می تواند زیبایی واقعی صورت شما را بازگرداند.
 • اگر بینی شما پهن است یا سوراخ های آن بزرگ است، جراحی زیبایی بینی بهترین گزینه برای شماست.

رینوپلاستی چیست؟

چه زمانی باید جراحی زیبایی بینی انجام داد؟

بسیاری از ما در هنگام ترسیم تصویری از خود، نگرش آرامی داریم. جراحی بینی معمولا زمانی انجام می شود که از ظاهر بینی خود ناراضی باشید. اما نکته مهم این است که آیا با نارضایتی از ظاهر بینی اشتباه نمی کنید؟

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

برای پی بردن به این موضوع، حتماً با یک پزشک مجرب در استفاده از زیبایی و درک تناسب بینی و سایر قسمت های صورت مشورت کنید تا مشخص شود که آیا واقعاً به جراحی بینی نیاز دارید یا اشتباه می کنید.

چه زمانی باید جراحی زیبایی بینی انجام داد؟

چه مدت طول می کشد تا فرم نهایی بینی تثبیت شود؟

امروزه رینوپلاستی یکی از رایج ترین عمل های جراحی است که می توان برای تغییر ظاهر بینی، بهبود تنفس و یا هر دو انجام داد. ساختار بینی دارای یک قسمت استخوانی در بالا و یک قسمت غضروفی در پایین است. رینوپلاستی می تواند باعث تغییراتی در استخوان ها، غضروف ها، پوست یا هر سه مورد شود. فرم نهایی بینی شما پس از کاهش کبودی و تورم اولیه ناشی از عمل بینی ظاهر می شود.

چه مدت طول می کشد تا فرم نهایی بینی تثبیت شود؟

اما آخرین باری که شکل بینی تثبیت می شود، ممکن است حدود 9 ماه تا یک سال طول بکشد. بعد از آن می توان گفت بینی به حالت نهایی خود رسیده است. این می تواند برای شما ناامید کننده باشد. اما یک دقیقه صبر کنید و از نتیجه نهایی شگفت زده شوید.

عمل بینی برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر از نظر جسمی ضعیف هستید یا هنوز به واقعیت لازم در مورد این جراحی نرسیده اید، جراحی بینی ممکن است بهترین انتخاب برای شما نباشد. این جراحی شکل بینی شما را بهبود می بخشد، اما به هیچ وجه کمال و سازگاری با فرم ذهنی شما را تضمین نمی کند. بنابراین قبل از انجام جراحی بینی با روش های طبیعی یا پیچیده باید به این موضوع آگاهی کامل داشته باشید. همچنین، اگر سیستم ایمنی بدن شما ضعیف شده است یا برای بهبودی دیر شده است، جراحی بینی ممکن است برای شما مناسب نباشد.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

عمل بینی برای چه افرادی مناسب نیست؟

مزایای رینوپلاستی توسط دکتر شقایق ابراهیم نژاد

 • تنفس بینی بهبود می یابد.
 • بینی شما خوش فرم و زیبا خواهد بود.
 • اندازه بینی متناسب با سایر قسمت های صورت است.
 • مشکلات جزئی بینی مانند عدم تقارن، اندازه باله، برآمدگی های کوچک تا بزرگ و غیره. اصلاح می شوند.
 • بدون شک یکی دیگر از مزایای جراحی زیبایی بینی افزایش اعتماد به نفس و خلق و خو است. زیرا بدون شک بعد از عمل زیباتر خواهید شد.