كاشت مو

جدول محتوا

کاشت مو کاملاً تضمینی

کاشت مو روش بسیار مناسب و مفید و البته دائمی برای رفع مشکل طاسی است . افراد بسیاری را می بینیم که به دلایل مختلف دچار ریزش مو هستند و بعد از مدتی قسمتی از سر و یا کل سر با طاسی مواجه می شود.در ابتدا برای اینکه بتوان از ریزش موها جلوگیری کرد بهتر است

 

درمان های دارویی و بررسی عواملی که در ریزش و رویش موها موثر هستند بررسی شوند.کلینیک زیبایی تهران سرجیکال بعنوان بهترین مرکز کاشت در ایران میباشد. این کلینیک با بهره گیری از دانش و تجربه بهترین متخصصان پوست مو زیبایی، از جدیدترین متدها در کاشت استفاده کرده است. پیشنهاد میکنم اگر میخواهید کاشت مو انجام دهید و ظرافت و طبیعی بودن مو برای شما مهم است با گرفتن وقت قبلی نمونه کارهای کاشت تهران سرجیکال را مشاهده کنید.

اما در بیشتر افراد به خصوص آقایان می بینیم که درمان های دارویی دیگر پاسخ گو نیست و بیشتر به دلایل مسائل ژنتیکی نمی توان از ریزش موها جلوگیری کرد.در این مواقع افراد بسیاری هستند که از این موضوع رنج می برند و زیبایی ظاهری برای آنها بسیار اهمیت بالایی دارد به همین دلیل به دنبال روش هایی برای برطرف کردن طاسی و کم مویی قسمت های مورد نظر می باشند.

کاشت  یکی از بهترین راه حل هایی بوده که امروزه با پیشرفت تجهیزات پزشکی به سادگی انجام میپذیرد. کلینیک زیبایی تهران سرجیکال با بکار گیری متخصصین با تجربه در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.سلامت تن شما آرزوی ماست.

کاشت مو کلینیک تهران سرجیکال

همچنینن سایر خدمات کلینیک تهران سرجیکال را میتوانیم به طور کل شامل ۶ بخش اصلی ذیل تقسیم کرد:

۱- جوانسازی پوست
۲- تزریق ژل لب
۳- کاشت ابرو
۴- کاشت مو
۵- لیزر بدن
۶- لیزر موهای زائد

کلینیک تهران سرجیکال علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت مو در ایران بوده لذا از خدمات عمده دیگر این مجموعه لیزر موهای زائد بدن می باشد و بدون شک میتوان گفت اگر به دنبال کلینیک لیزر موهای زائد در تهران با مهارت و تخصص بالا می گردید تهران سرجیکال را پیشنهاد میکنیم.

لیزر موهای زائد میتواند بهترین گزینه برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی باشد. بنابراین لیزر تاثیر شگفت انگیزی در حذف موهای زائد دارد.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)