سوالات متداول

سلام؛ باتوجه به نوع پوست  شما از 6 ماه تا 2 سال زمان لازمه تا تورم از بین بره و  بینی فرم نهایی خودش را نشان دهد
 

افراد می توانند از روز دوم پس از عمل حمام کنند. اما باید روی صندلی نشسته و سر خود را به سمت عقب خم نمایند و جهت شستن موهای خود از فرد دیگری کمک بگیرند ، برای تمیز نمودن صورت نیز می بایست از دستمال یا پنبه مرطوب استفاده کنن

جراحی بینی نتیجه دائمی به همراه دارد پس از تصمیم خود اطمینان کافی حاصل نمایید. این جراحی هنگامی انجام میشود که رشد اسکلت صورت پایان یافته است. .

جراحی بینی مشکلی را برای مادر و نوزاد ایجاد نمی کند و تنها موردی که باید رعایت بشود ، این است که با توجه به دارو هایی که برای بی حسی یا بیهوشی ( آرام بخش ، خواب آور و مسکن هایی ) که در حین عمل جراحی بینی استفاده می شود ، مادر تا 12 ساعت بعد از اتمام جراحی بینی قادر نیست تا به نوزاد خود شیر بدهد و دارو های بیهوشی پس از این مدت در بدن مادر باقی نمانده و مادر به راحتی و بدون نگرانی می تواند به فرزند خود شیر بدهد .

سلام یک هفته الی ده روز استراحت بعد از عمل بینی لازم هستش

ورم بینی در افراد مختلف با توجه به ضخامت پوست بینی متفاوت می باشد و به مرور زمان کاهش می یابد برای نمونه افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند ورم بینی شان دیرتر از بینی های استخوانی میخوابد آن هم به دلیل داشتن پوست ضخیم بینی است.

برای کسانی که رشته تربیت بدنی هستند، سه ماه اول بعد از عمل را باید خیلی مدارا کنند، ورزش ها باید سبک باشد، با دیگر افراد تماس و برخورد نداشته باشید؛ اما بعد از گذشت سه ماه، بینی تقریبا محکم شده است و می توانید به زندگی عادی تان در رشته تربیت بدنی ادامه دهید.

گچی یا اتل که برای جلوگیری از تحرک روی بینی قرار می گیرد، باید به مدت یک هفته روی صورت باشد.

سلام.بعد از عمل جراحی بینی درد موضوع نگران کننده ای نیست زیرا بعد از عمل یا اصلا دردی وجود ندارد یا میزان آن به قدری ناچیز است که با یک استامینوفن ساده بهبود می یابد . اگر جراحی با مهارت کافی انجام شود هیچ گونه اثری روی کیفیت و تون صدا ندارد .

با سلام

بله می توانید عکس هایان را بفرستید،بعد از عمل بینی تان نیز بیش از 2 الی 3 بار نیاز به مراجعه حضوری نخواهید داشت.

ولی بهتر است برای مشاوره حضوری رایگان تشریف بیارید

سلام لطفا برای تصمیم گیری بهتر مشاوره حضوری رایگان تشریف بیارید و یا عکس های خود را به شماره 09051488459 ارسال کنید

سلام. برای ایینکه تصمیم بگیرید بینیتون به جراحی نیاز داره یا خیر بهتر هستش مشاوره حضوری رایگان تشریف بیارید  به دلیل  گوشتی بودن بینی شما , جراحی بینی اثر بخشی در حد 40 % دارد .

برای انجام جراحی بینی از آرام بخش های وریدی استفاده می شود، و داروی بی حسی موضعی نیز تزریق می شود. بیماران در طول جراحی چیزی نه احساس می کنند نه می شنود

سلام جراحی بینی در سنین بالای 50 سال با انجام یک سری ازمایش ها و در صورت مبتلا نبودن به بیماری های خاص امکان پذیر است

با سلام

معمولا در پیوند از غضروف خود بیمار امکان جذب زیاد نیست و عمده غضروف پیوندی می ماند،ولی صد در صد نیست.

البته بعد از رینوپلاستی ثانویه میزان ماندگاری غضروف ها به خیلی فاکتور ها بستگی دارد

 

 سلام اگر حرکت روی بینی در حدی شدید باشد که باعث شکستن غضروف و یا استخوان شود، ممکن است باعث ایجاد قوز شود. ولی اگر فشار در آن حد نباشد خیلی بعید است که روی بینی تغییر شکل یا قوز ایجاد کند. تغییر شکل بینی فقط در صورتی اتفاق می افتد که آسیب در حدی باشد که غضروف یا استخوان بینی بشکند.

خیر، انجام این جراحی لازم است ولی اورژانسی نمی باشد . بستگی به تصمیم شما دارد

رینوپلاستی یک روش جراحی ایمن بوده ولی مانند هر جراحی دیگری احتمال دارد که مشکلاتی پیش آید. از شایع ترین ریسکهای این جراحی می توان به عفونت، واکنش به داروی بیهوشی و خونریزی بیش از حد اشاره کرد. همچنین احتمال خیلی پایینی وجود دارد که فرد در آینده نیاز به جراحی ثانویه پیدا کند. ولی احتمال تمامی این عوارض بسیار پایین بوده و در صورتی که جراح خبره و با تجربه باشد، این موارد پیش نمی آیند.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)