برترین مطب جراحی بینی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

هزینه عمل بینی اقساط

جدول محتوا

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کیست؟

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران :

بینی استخوانی اصطلاحی است که به افرادی که بینی با ضخامت کم پوست (نیمه انتهایی بینیشان)دارند گفته می شود. در واقع این ضخامت پوست است که مشخص می کند بینی شما از نوع غضروفی است یا گوشتی یا استخوانی . این صفحه شما را با جراحی بینی استخوانی و همینطور بهترین جراح بینی استخوانی آشنا میکند

و اگر نمیدانید واقعا چگونه بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را پیدا کنید تا بتوانید بهترین جراحی بینی را انجام دهید و دغدغه های بسیار زیادی از جمله استرس های فراوان در زمینه پیدا کردن یک جراح بینی استخوانی خوب در تهران را دارید که از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار باشد و بتواند به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی جراحی های بینی استخوانی در تهران را برای شما انجام دهد پاید جستجو های فراوانی را انجام بدهید

متاسفانه با وجود پزشکان بسیار زیاد در حوزه جراحی از جمله جراحی بینی استخوانی در تهران و در ایران بسیاری از این پزشکان تازه کار و یا از تجربه بسیار پایینی برخوردار هستند.

اگر میخواهید بهترین جراح بینی استخوانی را در تهران پیدا کنید تا بتوانید بهترین عمل جراحی بینی استخوانی انجام دهید توصیه می‌کنیم حتماً نمونه کارهای همکاران را مورد بررسی قرار دهید و یکی از بهترین متخصصان جراحی بینی استخوانی در تهران که از تجربه چندین ساله و حرفه ای در حوزه جراحی های انواع بینی های استخوانی و غیر برخوردار است را انتخاب کنید.بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در ایران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران قبل از عمل جراحی بینی استخوانی ابتدا با مشاوره چند ساعت کاملا تخصصی موضوع را کاملاً رایگان و حرفه ای برای شما باز می‌کند و به صورت کاملا واضح و مشخص و ساده و آسان به شما توضیحات کاملاً خوبی در حوزه انواع جراحی های بینی استخوانی ارائه می‌دهند پس از انتقال اطلاعات به شما و کسب اجازه و رضایت از شما و در صورت موافقت شما عمل جراحی تخصصی و حرفه ای بینی استخوانی بر روی بینی شما با موفقیت انجام میشود.

بعد از عمل جراحی بینی  توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران و در مرکز ما شما بعد از آن به صورت دوره ای و منظم به کلینیک مراجعه کرده و ایشان شما را آنالیز و بازبینی می کند تا بتواند میزان رضایت شما را همچنین به دست آورده و در جهت داشتن یک بینی سالم و زیبا و جذاب به شما کمک کند.

امروزه بسیاری از افرادی که بینی آنها مشکل دارد از این موضوع رنج می برند و اعتماد به نفس بسیار پایینی دارند و حاضر نمی شوند در مهمانی ها و در جمع های بسیار بزرگ حاضر شوند زیرا وجود یک بینی در بدن آنها که بینی استخوانی یا بینی که یک مشکل دارد باعث سلب اعتماد به نفس از آنها می‌شود.پس برای اینکه بهترین نتیجه ممکن حاصل شود به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی: انواع عمل جراحی بینی 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی

برای انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران بهتر است که:

 • سرچ کردن در موتورهای جستجو گوگل
 • تهیه لیستی از جراحان بینی خوب
 • مراجعه به سایت پزشکان و دیدن نمونه کار های انان
 • بررسی میزان مهارت و رزومه کاری جراح بینی
 • دیدن نمونه کارها در قبل و بعد از جراحی بینی داخل گالری تصاویر سایت
 • مراجعه حضوری به مطب و صحبت کردن با مراجعه کنندگان و بررسی میزان رضایتشان

[maxbutton id=”1″ ]

خصوصیات بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

 • بهترین جراح بینی استخوانی  در تهران بدون در نظر گرفتن مسایل مالی سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
 • قادر به ایجاد تناسب بین بینی و دیگر اجزای صورت میباشد و نتیجه موفقی را با توجه به انتظار فرد و بررسی آناتومی کلی صورت و حس زیبایی شناختی ایجاد نماید.
 • جراح بینی خوب باید با جنبه های زیبایی شناختی بینی آگاهی داشته باشد.
 • با مهارت و تبحر خاص خود تا جای ممکن ایرادات و مشکلات بینی را با توجه به خواسته و انتظار بیمار برطرف کند.
 • عملکرد تنفسی بینی را حفظ یا بهبود دهد و تناسب بینی با دیگر اجزای صورت به نحوی باید ایجاد شود که فرم بینی با صورت هماهنگ باشد.
 • هنگام مشاوره بعد از معاینه بالینی دیدگاهی کلی از نتیجه عمل بینی به فرد بدهد تا فرد بتواند به خوبی در مورد جراحی بینی و مدل بینی تصمیم گیری کند.
 • جراح بینی باید با مهارت و تخصص خود بتواند بیشترین تاثیر مطلوب را روی نتیجه جراحی بینی ایجاد کند.
 • با در نظر گرفتن علم و تخصص در زمینه پزشکی، توانایی ادغام هنر زیبایی شناسی را داشته باشد تا ظاهری زیبا را برای فرد ایجاد شود.

انواع بینی

بینی ها بر اساس ساختارشان به دو نوع عمل بینی گوشتی و  عمل بینی استخوانی تقسیم شده اند.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی به آن ها توصیه می شود مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند در جراحی بینی استخوانی مدل بینی فانتزی وطبیعی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را به دست آورند.

انواع بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی : فردی که اقدام به جراحی بینی خود می نماید ممکن است که از اهمیت اقدامات قبل از عمل بینی اطلاع نداشته باشد که چه تاثیری بر نتیجه جراحی بینی خواهد داشت.

آگاهی از اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی توسط جراح بینی در جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی در اختیار فرد قرار خواهد گرفت.

افرادی که تصمیم عمل بینی را دارند به نتیجه جراحی بینی حساسیت بالایی نشان می دهند و اگر نتیجه جراحی برای آنها مبهم باشد، موجب ایجاد نگرانی هایی برای فرد خواهد شد باید گفت که این حساسیت و نگرانی کاملا طبیعی می باشد.

برای رفع نگرانی از نتیجه جراحی بینی باید بررسی های لازم را برای انتخاب جراح بینی باتجربه انجام داد تا جراح بینی تغییرات را با حفظ عملکرد طبیعی بینی و متناسب با دیگر اجزای صورت اعمال نماید.

نتیجه جراحی بینی روی انواع بینی

نتیجه جراحی بینی استخوانی : به دلیل اینکه بینی های استخوانی ، پوست نازک و غضروف محکمی دارند ، نتایج مطلوب و رضایت بخش تری را به همراه خواهند داشت. اما نتیجه جراحی بینی به انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هم بستگی دارد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی : یکی از نگرانی های بیمارانی که بینی گوشتی دارند، بازگشت پذیری نتیجه عمل بینی گوشتی است و سوال میکنند که پس از گذشت مدتی ، بینی عمل شده به حالت اولیه خود باز می گردد؟

[maxbutton id=”1″ ]

با پیوند غضروف بینی یا تقویت غضروف بینی ، جراح بینی شرایطی را ایجاد می کند که بینی گوشتی نیز نتیجه مطلوبی داشته باشد و از بازگشت پذیری نتیجه عمل بینی گوشتی جلوگیری شود.

برای تقویت غضروف بینی گوشتی تکنیک های خاصی موردنیاز است که یکی از تکنیک ها ، پیوند غضروف می باشد.

غضروف موردنیاز می تواند از داخل بینی فرد ، پشت گوش یا غضروف های دنده برداشته شود.

برخی از مراقبت های بعد از جراحی بینی

برای کسب نتیجه مطلوب و کوتاه کردن دوران نقاهت خود ، رعایت یک سری نکات و مراقبت ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین در ادامه به بررسی برخی از این اقدامات خواهیم پرداخت.

مطلب پیشنهادی: عمل بینی استخوانی

 • تا یک هفته از انجام فعالیت های سنگین روزمره که موجب افزایش فشار خون می شوند خودداری کنید و به خوبی استراحت نمایید.
 • به هنگام دراز کشیدن بهتر است سر به کمک چند بالش بالا تر از پاها و بقیه اعضای بدن قرار بگیرند.
 • تا چند مدت از رفتن به استخر خودداری نمایید.
 • شیرجه زدن در استخر ممنوع است.
 • تا زمانی که اسپلینت به روی بینی قرار دارد ، از حمام رفتن خودداری کنید. در شرایط اضطراری می توانید به حمام بروید اما از شستن سر خود پرهیز نمایید.
 • تا دو هفته لباس دکمه دار ، گشاد و راحتی بپوشید.
 • برای شستن دندان های خود از مسواک نرم استفاده کنید.
 • از رفتن به محل های پرتردد خودداری نمایید.

با دهان باز سرفه یا عطسه کنید تا به بینی فشار وارد نشود.

 دیگر مراقبت های بعد از جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی استخوانی

 • پس از عمل بینی ، فرد با یک سری عوارض طبیعی همچون درد ، تورم و کبودی مواجه می شود. با مواجه شدن این عارضه ها نگران نشوید چرا که نهایتا پس از یک هفته برطرف می شوند. همچنین شما می توانید برای کنترل درد خود از دارو های مسکنی که پزشک تجویز نموده استفاده نمایید. توجه داشته باشید که دارو ها باید طبق دستور و به صورت مرتب و سر وقت مصرف شوند.
 • همچنین تا دو هفته پس از عمل استفاده از دارو های رقیق کننده خون که از خانواده آسپرین یا ایبوپروفن هستند ، ممنوع می باشد.
 • غالبا پس از دو روز صورت متورم شده و کبودی هایی در نواحی اطراف بینی و زیر چشم ها ظاهر می شوند. شما می توانید برای ترمیم کبودی های خود تا دو روز از کمپرس یخ استفاده کنید و مصرف سدیم و ادویه های تند را به حداقل برسانید تا از افزایش تورم صورت جلوگیری شود.
 • مصرف آب کرفس و آناناس در بهبود زخم ها بسیار موثر هستند.
 • توجه داشته باشید که فرم نهایی و نتیجه جراحی بینی پس از چند ماه که تورم تا حدودی فروکش کرد ، مشخص خواهد شد.
 • در روز های اول پس از عمل از غذا های نرم و آبکی همچون سوپ و فرنی میل کنید و از مایعات بیشتری استفاده کنید تا کمبود آب بدن برطرف شود.
 • حداقل تا دو ماه مجاز به استفاده از عینک نخواهید بود. بنابراین افرادی که عینک زدن برای آن ها ضروری است ، به جای عینک از لنز استفاده کنند

اهداف جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

به طور کلی عمل بینی با اهداف زیبایی و درمانی انجام می شود. در جراحی زیبایی بینی مشکلات ظاهری همچون کجی ، قوز ، بزرگی بیش از حد ، عدم تقارن ، افتادگی نوک بینی و غیره اصلاح می شوند و میان بینی و سایر اجزای صورت تناسب ایجاد خواهد شد. ( رینوپلاستی )

در جراحی درمانی بینی هم مشکلاتی نظیر پولیپ ، انحراف و اختلالات تنفسی  یا سینوزیت برطرف می شوند. ( سپتوپلاستی )

معمولا برای کسب نتیجه مطلوب، این جراحی ها به صورت همزمان انجام می شوند و افراد می توانند هزینه بخش درمانی عمل خود را از بیمه دریافت نمایند. ( سپتورینوپلاستی)

مراقبت‌های قبل از عمل بینی

 • حتماً از ۸ ساعت قبل از جراحی ناشتا باشید. یعنی هیچ چیز حتی آب نباید در طول این مدت مصرف شود. به عنوان مثال اگر شما ساعت ۸ صبح روز شنبه وقت جراحی  زیبایی بینی دارید باید از ساعت ۱۲ شب جمعه چیزی نخورید و ناشتا باشید. زیرا در هنگام بیهوشی اگر چیزی داخل معده باشد، ممکن است محتویات معده برگشت کرده و وارد مجرای تنفسی گردد. هرچند که وجود یک لوله پلاستیکی در نای شما در هنگام جراحی خطر این حادثه را پائین می‌آورد، اما اگر معده خالی نباشد باز هم احتمال خطر وجود دارد.
 • قبل از مراجعه به بیمارستان یا کلینیک حتماً دوش بگیرید.
 • آقایان بهتر است در صورت امکان صورت خود را اصلاح کنند.
 • عدم مصرف هرگونه الکل و مواد مخدر قبل از جراحی زیبایی بینی حداقل به مدت 10 روز
 • روز جراحی بینی لباسی بپوشید که از جلو دکمه داشته باشد و نیازی نباشد که آن را از سرتان خارج کنید.
 • خانم‌ها باید لاک ناخن و یا ناخن مصنوعی نداشته باشند و با حداقل آرایش به بیمارستان مراجعه کنند. این کار به دلیل مسائل بهداشتی است. و کنترل کردن تغییر رنگ ناخن‌ها بعد از عمل بینی مهم می‌باشد که داشتن لاک یا ناخن مصنوعی مانع از این کار می‌شود
 • مراقبت های قبل از عمل بینی

[maxbutton id=”1″ ]

دیگر مراقبت های قبل از عمل بینی توسط بهترین جراح بینی استخوانی

 • اگر سیگاری هستید، 2 هفته قبل از عمل سیگار کشیدن را متوقف کنید. البته هر چه زمان توقف سیگار کشیدن بیشتر باشد بهتر است. سیگار اکسیژن خون را کم کرده و احتمال مشکلات تنفسی در حین عمل را افزایش می‌دهد. یکی از مواردی که در حین عمل به دقت توسط دستگاه کنترل می‌شود و در نمایشگر نشان داده می‌شود میزان اکسیژن موجود در خون است.
 • از دو هفته قبل و تا دو هفته بعد از عمل از مصرف مسکن‌هایی نظیر بروفن و آسپیرین خودداری نمائید زیرا مصرف این قرص‌ها موجب خونریزی در حین عمل شده و عمل جراحی بینی را با مشکل مواجه می‌کنند.
 • بعضی از داروهای گیاهی باعث می‌شوند که احتمال خونریزی بعد از عمل زیادتر شود. داروهای حاوی سیر، جنسینگ، زنجبیل و جینکو بیلبوا از این دسته هستند. همچنین ویتامین E و روغن ماهی هم می‌توانند باعث افزایش خونریزی شوند. موارد فوق باید 2 هفته قبل از عمل و یک هفته بعد از عمل استفاده نشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

بر خلاف گذشته که بسیاری از مردم به دنبال انجام دادن جراحی های غیر طبیعی مانند جراحی نیمه فانتزی و عروسکی بودند، امروزه به دنبال

|مشاهده مطلب
دریافت مشاوره (کلیک کنید)