تزریق بوتاکس

جدول محتوا

بوتاکس

حقایقی درباره بوتاکس ؟ممکن است ندانید که بوتاکس یک پروتئین خالص طبیعی است که در دوز بسیار پایین تجویز می شود، تاثیر این پروتئین معمولاً محدود به ناحیه تزریق شده است و به جاهای دیگر بدن سرایت نمی کند، بوتاکس توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است و کاربرد کلینیکی ۲۰ ساله آن کاملاً بی خطر بودن آن را اثبات می کند.

تزریق ژل و بوتاکس ،بوتاکس نام اختصاری سم بوتولیسم است که تزریق مقدار کمی از این ماده می تواند به صورت مستقیم در ماهیچه فعالیت آن را کم کرده و خطوطی را که نتیجه پرکاری آن روی صورت است از بین ببرد در نتیجه صورت جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسد.

این روش کاملاً سریع و نسبتاً غیر تهاجمی است برای درمان چروکهای پیشانی و کناره های چشم در مناطقی که حرکت عضلانی ضروری نیست میتوان از بوتاکس استفاده کرد تا از پیشرفت و ایجاد چروک های پوست جلوگیری شود.

 

امروزه در آمریکا انجام این روش بیشترین استفاده را از نظر زیبایی صورت برای افراد به خصوص بازیگران هالیوودی دارد، البته همانطور که می دانید انجام هر عملی می تواند عوارضی را نیز به دنبال داشته باشد.

عوارض

عوارض بوتاکس به طور معمول به غیر از ضعف عضلات ناحیه اطراف محل تزریق در نواحی دیگر جدی نمی باشد البته در صورتی که تزریق توسط یک پزشک با تجربه انجام شود هیچ گونه عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

شما می توانید برای انجام بوتاکس به کلینیک تهران سرجیکال مراجعه نمایید زیرا این کلینیک با سالها تجربه از متخصص ترین پزشکان در زمینه زیبایی استفاده می کند، البته بیمارانی که بیماری‌های عصبی و عضلانی دارند و در فاز حاد هستند و یا زنان باردار و شیرده نباید از آمپول بوتاکس استفاده کنند.

نکته مورد توجه در هنگام بوتاکس

نکته بسیار جالبی که وجود دارد این است که تجربه نشان داده است که تزریق بوتاکس باعث فروکش کردن سردرد های میگرنی در بسیاری از افراد می شود اما گاهی ممکن است سردرد به صورت موقت و برای مدت چند روز اتفاق بیفتد و یا علائم ای مرتبط با ایجاد حساسیت در فرد به وجود بیاید که آن هم کاملاً موقتی و گذرا است و نمی‌توان جزو عوارض جدی به شمار آورد.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم بوتاکس پروتئینی کاملاً خالص و طبیعی است که در دوز بسیار پایین برای افراد تجویز می شود و نکته بسیار مهم این است که تأثیر آن تنها در ناحیه تزریق شده دیده میشود و به نقاط دیگر بدن سرایت نمی کند.

 

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای انجام هر گونه عمل زیبایی چه تهاجمی و غیر تهاجمی از کلینیک های معتبر استفاده نمایید و اینگونه اعمال را زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه انجام دهید زیرا کوچکترین خطایی در انجام این گونه اعمال نه تنها می تواند برای سلامتی شما مضر و خطرناک باشد بلکه ممکن است نتایجی را به بار بیاورد که به راحتی نتوان آنها را بر طرف کرد و یا حتی برطرف کردن آنها غیر ممکن باشد پس انتخاب یک کلینیک مناسب و پزشک متخصص بسیار اهمیت دارد.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)