بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جدول محتوا

با افزایش عمل ­های زیبایی و جراحی­ های بینی گوشتی در ایران، شناخت و انتخاب بهترین جراح بینی‌ گوشتی در تهران و سایر شهرستان­‌ها اهمیت زیادی پیدا کرده است. عمل بینی گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست بینی از حساس­ ترین جراحی­ های بینی به شمار می­‌رود. به همین دلیل آشنایی با انواع جراحی بینی گوشتی و رعایت یک سری اقدامات قبل و پس از عمل جراحی باعث می­شود که شما دوره جراحی تا بهبود را به خوبی سپری کنید. همچنین باید بدانید نتیجه جراحی به شرایط بینی اولیه شما و انتخاب جراح ماهر بستگی دارد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

عمل بینی گوشتی چیست؟

در این نوع عمل مهم­ترین کار ایجاد فرم و زیبایی از طریق کاهش بافت قسمت­ هایی از بینی به صورت متعادل است. این کار توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران انجام می‌شود. به دلیل ضخیم بودن پوست روی بینی بافت استخوانی و غضروفی زیرین بینی دیده نمی­شود. در جراحی بینی گوشتی باید این نکته توجه کنید که دستکاری­ های استخوانی و غضروفی بسیار حساس بوده و باید جوری انجام گیرد که فاصله بین پوست ضخیم بینی و استخوان بندی ایجاد نشود. در غیر این صورت بینی دچار اسکار و گوشت اضافه می­شود. با این وجود رضایتمندی بیمار از نتیجه جراحی کاهش می‌­باشد.

 

آشنایی با مشخصات بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی بسیار عمل حساسی است بنابراین باید در انتخاب پزشک خود دقت کنید و برای انجام این عمل توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مشورت کنید. بینی­ ها بر اساس اسکلت و ظاهرشان به سه گروه تقسیم می­شوند. بینی گوشتی، بینی استخوانی و بینی غضروفی که برای تشخیص بینی گوشتی باید به مشخصات آن توجه کنید.

 • ضخیم بودن نوک بینی
 • مشخص بودن منافذ باز بسیار روی پوست بینی
 • بزرگی نوکی بین
 • افتاکی زیاد نوک بینی
 • بلندی ارتفاع پره­‌های بینی
 • ضخیم بودن عرض پره‌های بینی
 • بلندی پره­ های بینی از کنار و پهن بودن نیمه تحتانی از نمای روبرو
 • داشتن اسکلت غضروفی ضعیف و نازک

تکنیک جراحی بینی گوشتی

تکنیک جراحی بینی گوشتی با بینی استخوانی یا غضروفی متفاوت است. در جراحی بینی پزشک جراح استخوان زیرین را با دقت فراوان، جهت ایجاد فشار روی پوست ضخیم بینی تقویت می­کند. در نتیجه بینی خوش فرم­‌تر و باریک­‌تر به نظر می­رسد. پهنای بینی با کوچک کردن عرض پره­ ها کمتر می­‌شود. شما نباید بینی خود را با سایر بیماران مقایسه کنید به دلیل اینکه نتیجه جراحی برای هر فرد یکسان نیست. به طور مثال اگر بینی شما با وجود گوشتی بودن کوچکتر است نتیجه جراحی برایتان رضایت بخش می­‌شود. اما می‌­توان گفت با وجود تکنیک­ هایی که بهترین جراح بینی­‌های گوشتی در تهران انجام می­‌دهند، نتیجه قابل قبولی برای بیمار حاصل می­شود. همچنین باید به این نکته توجه کنید که اگر پزشک با دقت کافی این تکنیک تقویت استخوان برای قرار گیری بهتر لایه رویی بینی را انجام ندهد، باعث تغیر فرم بینی شما می­شود و نتیجه عمل برایتان رضایت بخش نبوده و شما به انجام عمل ترمیمی نیاز پیدا می­‌کنید.

 

بهترین جراح بینی های گوشتی در تهران

معمولا تمامی جراحان توانایی و مهارت لازم جهت انجام عمل جراحی زیبایی بینی را دارند. اما جراحان بینی گوشتی علاوه بر داشتن این مهارت باید خلاقیت و هنر کافی برای انجام جراحی بینی گوشتی از خود نشان دهند. همچنین عمل جراحی را با توجه به خواسته بیمار انجام داده و صادقانه نتیجه جراحی را قبل از عمل به بیمار بگوید. به دلیل ضخامت زیاد پوست بینی ­های گوشتی جراحی این نوع بینی از سایر بینی­ ها سخت­ تر است، بنابراین همه جراحان نمی­‌ توانند این عمل را انجام دهند و گر قصد انجام جراحی بینی در تهران را دارید و فرم بینی شما گوشتی است، بهتر است از برای انجام عمل جراحی به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید. همچنین به این نکته توجه کنید که نوع بینی اولیه شما و شرایط شخصی­تان در نتیجه جراحی بسیار تاثیر گذار است و درخواست انجام عمل به روش عروسکی از پزشکتان یک امر غیر منطقی بوده و اگر بعد از جراحی بینی شما تغییر فرم دهد نباید پزشکتان را در این زمینه مقصر بدانید.

آیا جراحی بینی گوشتی مشکل تر است؟

به طور کلی جراحی بینی گوشتی بسیار حساس بوده و همچنین دوره نقاهت و بهبودی طولانی­ تری نسبت به سایر بینی­ ها دارد. افرادی که دارای بینی گوشتی هستند باید مدت طولانی تری از چسب بینی استفاده کنند. با انتخاب بهترین پزشک جراح بینی گوشتی در تهران و انجام جراحی توسط این پزشکان دیگر جای نگرانی نیست زیرا این افراد مهارت و تبحر کافی در انجام جراحی بینی گوشتی دارند. با توجه به این که بعد از جراحی فرم کلی صورت کمی تغییر می­کند اما با وجود پیشرفت علم نوین پزشکی در عمل­های زیبایی و انجام تکنیک­ های به روز در این نوع جراحی، بینی شما بعد از عمل تغییر فرم نداده و برای مدت طولانی زیبایی خود را در صورت شما حفظ می­کند.

تاثیر رینوپلاستی بر بینی های گوشتی

در جراحی بینی­ های گوشتی دو نکته مهم را باید در نظر بگیرید. اولین نکته انتظار و خواسته بیمار از نتیجه جراحی است. بنابراین درخواست بینی عروسکی و فانتزی در این نوع جراحی یک امر نا معقول به شمار می­‌رود. به طور مثال اگر پزشک به درخواست شما مقدار زیادی از غضروف بینی­‌تان را بردارد همین امر باعث می­شود بینی در طولانی مدت تغییر فرم داده یا به فرم اولیه خود برگردد. بنابراین بهتر است نتیجه را به پزشک خود بسپارید. فاکتور مهم بعدی  تاثیر انتخاب پزشک ماهر در این زمینه است. شما میبایست در انتخاب پزشک خود دقت داشته و همچنین نمونه کارهای پزشک را از نزدیک ببینید. بهترین جراح بینی های گوشتی در تهران انجام عمل بینی گوشتی به صورت طبیعی را توصیه می­کنند و عدم  وجود آمدن مشکل تنفسی در اولویت این پزشکان است.

 

دوره نقاهت جراحی بینی گوشتی

 • بهترین پزشک جراح بینی گوشتی در تهران توصیه می­کنند که در صورت بروز علائم زیر فورا به پزشک خود مراجعه کنید:
 • خونریزی شدید بینی
 • تهوع و استفراغ
 • سرگیجه و حالت گیجی
 • درد غیر قابل تحمل در داخل و اطراف بینی
 • تنگی نفس
 • جوش­ های زیاد روی پوست صورت و بدن

اگر این موارد رخ نداد جای نگرانی نیست و میتوانید به کارهای روزمره خود بپردازید. بهتر است تا مدتی پس از جراحی از رفتن به مکان­‌های شلوغ که احتمال ضربه خوردن به بینی شما وجود دارد پرهیز کنید.همچنین از دستکاری کردن بینی در این دوران بپرهیزید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

اقدامات قبل از جراحی بینی گوشتی

رعایت اقدامات قبل از جراحی به شما در راحت سپری کردن این دوران کمک می­‌کند:

 • مشاوره قبل از جراحی و بیان کردن انتظارتان از نتیجه جراحی
 • بهترین جراح بینی های گوشتی در تهران انتخاب کرده و همچنین در صورت وجود بیماری و مصرف داروی خاص به او اطلاع دهید.
 • آزمایشات مربوطه را انجام داده و در اختیار پزشکتان قرار دهید.
 • قبل از جراحی استحمام کنید چون ممکن است تا یک هفته پس عمل نتوانید به حمام بروید.
 • از مصرف داروهای آسپرین و ضد التهاب تا دو هفته پرهیز کنید چون این داروها خونریزی حین عمل را افزایش می­دهند.
 • استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی اکسیژن رسانی در حین عمل را با مشکل مواجه می­‌کنند.
 • بهتر است تا هشت ساعت قبل جراحی چیزی میل نکنید.

قیمت عمل جراحی بینی گوشتی در تهران

اگر قصد دارید برای جراحی بینی به بهترین پزشک  جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید باید بدانید که هزینه انواع جراحی بینی گوشتی با هم متفاوت است. به طور مثال اگر بینی شما علاوه بر گوشتی بودن غوز دارد این عامل در هزینه جراحی تاثیر گذار است یا اگر بینی شما انحراف و شکستگی دارد هزینه جراحی شما افزایش می­ یابد. همچنین اگر شما توسط پزشک دیگری قبلا جراحی شده­ است و از نتیجه آن راضی نیستید و جهت انجام عمل به بهترین جراح بینی های گوشتی در تهران مراجعه کنید، باید این نکته را بدانید که عمل­های ترمیمی هزینه بالاتری نسبت به عمل­های اولیه دارند.

 

کدام روش جراحی برای بینی های گوشتی مناسب تر است؟

بنابر گفته بهترین جراح بینی گوشتی در تهران دو نوع جراحی برای افراد دارای بینی گوشتی وجود دارد. جراحی باز و بسته بینی گوشتی. در جراحی باز تسلط جراح بر بینی بیشتر است. با برش مورد نیاز در پایه میانی بینی و برشی که در داخل بینی می­زند، پوست بینی برداشته می­شود و جراح به پشت و نوک بینی دسترسی پیدا می­‌کند تا تغییرات لازم انجام شود. در جراحی به روش بسته برشی در قسمت بیرونی بینی زده نمی­‌شود بلکه برش­ها در داخل بینی و بین غضروف­ها ایجاد می­‌شود بنابراین دید جراح در این روش جراحی کمتر است. اگر بهترین پزشک جراح بینی گوشتی در تهران تشخیصی دهد ک بینی شما احتیاج به تغییرات زیادی دارد، از روش باز استفاده می­کند. در هر دو روش پزشک استخوان زیرین را تقویت کرده و ظاهر بینی به مراتب زیباتر می­‌شود. همچنین پوست بینی با برداشتن چربی­ های اضافی نوک بینی نازک تر از قبل به نظر می­ آید.

اقدامات بعد از عمل جراحی بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران توصیه می­کنند که نکاتی را پس از جراح بینی گوشتی رعایت کنید:

 • به مدت ده روز از خندیدن و حرف زدن زیاد پرهیز کنید.
 • هنگام عطسه بهتر است با دهان باز عطسه کرده و همچنین عطسه با دهان بسته موجب فشار روی بخیه­ ها می شود.
 • هر روز چسب بینی خود را عوض کرده و از خیس کردن آن خودداری کنید.
 • در روزهای اول لباس­ های تنگ و دکمه دار نپوشید.
 • به مدت دو هفته از سرم ­های مخصوص شستشو در داخل و اطراف بینی استفاده کنید.
 • احساس سرگیجه در ساعت­های اولیه پس از بیهوشی طبیعی است و جای نگرانی نیست.
 • بهتر است تا شیش هفته پس از جراحی از عینک استفاده نکنید.
 • اگر ورزش ­های سنگین انجام می­ دهید مدتی پس از جراحی ورزش سنگین را کنار بگذارید.
 • از مشاهده بینی خود در آینه در روزهای اولیه پس از جراحی خودداری کنید چون هنوز بینی فرم نهایی خود را نگرفته است.
 • در روزهای اولیه پس از جراحی بین یک مقدار بی حس است و نیاز نیست نگران شوید.

اقدامات مهم جهت کاهش تورم بینی

افرادی که جراحی بینی گوشتی انجام می­دهند، به دلیل ضخیم بودن پوست بینی، صورت و بینی آن­ها ورم میک­ند. بنابراین جهت مشاهده نتیجه نهایی باید بیشتر از افرادی که دارای بینی استخوانی هستند منتظر بمانند. به طور طبیعی بعد از یک الی دو سال نتیجه نهایی مشخص می­شود. یکی از راهکارهایی که می­توانید برای بهبودی تورم انجام دهید، به مدت شیش ماه تا یکسال از چسب روی بینی استفاده کنید. اما در این مورد باید به توصیه بهترین جراحی بینی های گوشتی در تهران عمل کنید. انجام این کار علاوه بر کاهش تورم بینی باعث جلوگیری از افتادگی نوک بینی هم می‌­شود.

نکات مهم در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

با افزایش عمل­ های زیبایی، تقاضا برای انجام جراحی بینی به خصوص بینی های گوشتی افزایش یافته است. اما باید به این نکته توجه کنید جراحی بینی گوشتی یک عمل حساس بوده و هر پزشک جراحی مهارت لازم را جهت انجام آن را ندارد. بنابراین شما باید با خصوصیات بینی گوشتی و نحوه جراحی آن آشنا شوید و سپس برای مشاوره به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید. در این جراحی با تقویت استخوان زیرین و کاهش عرض پره‌­های بینی باعث باریک ­تر و خوش فرم ­تر شدن بینی می‌­شود. همچنین باید بدانید بینی گوشتی دارای خصوصیاتی مانند پهن بودن نوک بینی، ضعیف بودن استخوان زیر بینی، منافذ باز زیاد روی پوست آن و همچنین افتادگی نوک بینی است. اگر تصمیم به جراحی بینی دارید و به دنبال مرکز تخصصی و یک پزشک ماهر هستید می توانید برای دریافت نوبت و مشاوره با مرکز زیبایی تهران سرجیکال تماس بگیرید. امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان سودمند واقع شده باشد.

برای دریافت مشاوره و نوبت از طریق شماره های موجود در سایت با تهران سرجیکال تماس بگیرید.

 

 • عمل بینی گوشتی چیست؟
 • بینی گوشتی با چه مشخصاتی قابل تشخیص چیست؟
 • ایا جراحی بینی گوشتی مشکل تر است؟
 • در دوره نقاهت جراحی بینی با بروز چه علائمی باید به پزشک مراجعه کنیم؟
 • بعد از عمل جراحی بینی چه اقداماتی لازم است؟

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)