برترین مطب جراحی بینی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

جدول محتوا

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کیست؟

بهترین جراح بینی  استخوانی تهران : انتخاب بهترین جراح بینی  استخوانی در تهران ، برای عمل بینی بسیار مهم است.
قبل از انجام عمل زیبایی بینی باید از مهارت و عملکرد پزشک متخصص خود آگاهی داشته باشید. بهترین جراح بینی تهران، معمولا مهارت بالایی در انجام عمل دارد.
همچنین قبل و بعد از عمل جراحی مشاوره و آموزش های لازم را به بیماران خود می دهد. جراحی زیبایی بینی معمولا با استفاده از روش های متنوع و به روز انجام می شود.
بهترین جراح بینی ایران ، باید از به روزترین روش های جراحی استفاده لازم را برده و مهارت های مورد لازم را داشته باشد.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کیست

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

برای انتخاب جراح بینی استخوانی باید به تکنیک و تجربه جراح در این زمینه دقت کافی داشته باشید، چرا که تنها نازک بودن پوست بینی کافی نیست . جراح باید بتواند به خوبی یک بینی صاف با تیغه های متناسب ایجاد نماید ، همچنین سوراخ های بینی باید بعد از جراحی کاملا متوازن و قرینه باشند . نا همواری های سطح بینی باید به خوبی بر طرف شود زیرا پوست نازک بینی استخوانی تمامی نا همواری ها را نشان می دهد .
جراح بینی استخوانی باید حین عمل از تکنیک ها و روش هایی استفاده نماید که به درستی تغییرات مد نظر را ایجاد نماید و همچنین بینی بعد از جراحی با سایر اجزای صورت متناسب و متوازن باشد

اقداماتی که به انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی مناسب کمک میکند

۱- به مطب دکتر سر بزنید و مریضهای قبلی را ببینید. نمونه کارهای واقعی هر پزشک را می توانید در مطبشان ببینید. معمولاً در فواصل یک روز، یک هفته، یک ماه، 6 ماه و یک سال بعد از عمل، بیماران برای ویزیت مجدد به مطب پزشک مراجعه می کنند. بیماران قبلی را مطب پزشک پیدا کنید و در مورد پزشک مورد نظرتان پرس و جو کنید.

۲- مثل هر انتخاب با اهمیت دیگری کمی در گوگل جستجو کنید و در مورد جراحی بینی اطلاعات کسب کنید.

۳- لیستی از بهترین جراحان بینی تهیه کنید و در مورد هر یک جداگانه تحقیق کنید.

۴- سایت پزشکان را بازدید کنید. به صفحه «درباره دکتر» بروید و در مورد میزان تحصیلات، تخصص پزشک، میزان سابقه، مدارج علمی و دیدگاه های پزشک اطلاعات جمع آوری کنید. گالری عکس های قبل و بعد از عمل پزشک را بازدید کنید و ببینید آیا سبک کار او را می پسندید.

۴- با توجه به بودجه خودتان انتخاب کنید. هزینه جراحی بینی در ایران از ۲ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان متغیر است. اما در جراحی های زیبایی، بالا بودن دستمزد پزشکان زیبایی لزوماً به معنای بالاتر بودن کیفیت کارشان نیست. چیزی که اهمیت دارد متناسب بودن دستمزد با نوع عمل است.

۶- مقالات پزشکی را بخوانید و دانش تان را در مورد جراحی بینی افزایش دهید. هر چه بیشتر بدانید، با دید بازتری می توانید انتخاب کنید. با معیارهای زیبایی بینی آشنا می شوید، توقعاتتان از جراحی بینی منطقی تر می شود و متوجه می شوید که اصلا آیا کاندید مناسبی برای انجام این عمل زیبایی هستید یا نه.

۷- در نهایت به یک پزشک اعتماد کنید و انتخاب خود را نهایی کنید.

فرق بین بینی گوشتی واستخوانی

ضخامت پوست عامل تعیین کننده بینی استخوانی و گوشتی است. معمولا در بینی های گوشتی ضخامت پوست بیشتر از بینی های استخوانی است، همچنین در بینی های گوشتی، غضروف ها ضعیف تر و نازک تر هستند، لذا سنگینی پوست، روی غضروف های ضعیفی است و این سنگینی موجب می شود نوک بینی های گوشتی پهن تر و افتاده تر نشان داده شوند. بینی های استخوانی دارای غضروف های قوی تری هستند. همچنین بینی استخوانی قوز دارد و پوست آن ها بهتر و جراحی آن ها آسان تر است.
در بینی های استخوانی بدلیل نازک بودن پوست جزئیات استخوانی از زیر پوست قابل مشاهده است، یعنی ممکن است لبه های استخوان چنانچه قبلا شکسته شده باشد دیده و لمس میگردد، همچنین در نیمه پایینی بدلیل نازک بودن پوست معمولا غضروف ها قوی و مستحکمند و پهنی و یا افتادگی در نوک بینی کمتر وجود دارد

علل  بوجود امدن غوز و برآمدگی روی بینی

برآمدگی های روی بینی استخوانی می تواند به علل مختلفی به وجود بیاید که این علل در ادامه آمده است:
۱) عوامل ارثی
به صورت ژنتیکی و مادرزادی ممکن است بینی استخوانی و غضروفی به ارث برسد. در این موارد با رسیدن به سن بلوغ بزرگی بینی نمایان می شود.
۲) عوامل محیطی
بینی ممکن است به علت های مختلف و بر اثر ضربه دچار مشکل شود . عواملی مانند تصادف، ضربه در ورزش می تواند منجر به شکستگی بینی شود که در این موارد معمولا همراه با شکستگی، مشکلات تنفسی نیز برای فرد به وجود می آید.

علل بوجود امدن غوز

 

آیا امکان بازگشت بینی استخوانی وجود دارد؟

یکی از سوالات شایع که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول ساخته است، آیا امکان بازگشت بینی استخوانی پس از جراحی وجود خواهد داشت؟ بایستی گفت بازگشت شکل بینی استخوانی به حالت اولیه اتفاق نخواهد افتاد زیرا بخشی از غضروف و استخوان در حین جراحی تراشیده خواهد شد و در چنین مواقع امکان بازگشت وجود ندارد، اما در صورتی که تکنیک جراحی بینی به درستی انجام نشود در مواردی امکان بروز مشکلات وجود خواهد داشت

مدت زمان چسب زدن بینی های استخوانی چقدر است؟

برخی افراد می پندارند که نحوه چسب زدن پس از جراحی بینی به نسبت نوع بینی متفاوت است در صورتی که بایستی گفت نحوه چسب زدن بینی با توجه به نوع بینی و جنسیت افراد هیچ تفاوتی نخواهد داشت ولی مدت زمان چسب زدن در بینی های استخوانی به نسبت بینی های گوشتی سه تا چهار هفته متفاوت خواهد بود.

در جراحی بینی استخوانی چه مشکلاتی برطرف می شود؟

قوز روی بینی برداشته می شود.
انحراف بینی و کجی بینی از بینی می رود.
افتادگی نوک بینی بهبود می یابد.
بزرگی و کوچکی نوک بینی رفع می شود.
سوراخ های نوک بینی کوچک می گردد.

عمل بینی استخوانی طبیعی و فانتزی

خبر خوب این که بینی های استخوانی ، گزینه مناسبی برای عمل زیبایی به هر دو سبک طبیعی و فانتزی و نیمه فانتزی می باشد. جراح زیبایی بینی در عمل بینی استخوانی طبیعی پل بینی فرد را به صورت صاف می تراشد در نتیجه نوک بینی با لب زاویه 90 درجه می سازد ؛ اما در عمل بینی استخوانی فانتزی پل بینی قوس داده می شود و به همین خاطر نوک بینی کاملا سر بالا شده به شکلی که زاویه 95 الی 100 درجه با لب به وجود می آورد.

 بهترین جراح عمل بینی استخوانی

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)